Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar Programı, Exxen’e Geliyor

hasan can kayanin konusanlar programi exxene geliyor KBMBMyGr

Türk televizyon dalının en değerli isimlerinden biri olan Acun llıcalı, Instagram hesabı üzerinden kıymetli bir ilan gerçekleştirdi. Yeni bir kıssa paylaşan Acun Ilıcalı, komedyen Hasan Can Kaya’nın pandemi devrinde yayınlanmaya kafalanan ve kısa müddette YouTube trendlerde tepeye oynayan talk show programı Konuşanlar’ın yeni dijital yayın platformu Exxen’e geleceğini duyurdu.

llıcalı, Konuşanlar’ın Exxen’de ne vakit yayınlanmaya kafalayacağı ya da formatta rastgele bir değişiklik yapılıp yapılmayacağı ile ilgili bir bilgi paylaşmadı. Tekrar de YouTube’da neredeyse her kısmı milyonlar tarafından izlenen Konuşanlar’ın Exxen’in kullanıcı kitlesini genişletmede tesirli içeriklerden biri olacağını varsayım etmek güç değil.

Konuşanlar, pandemi periyodunun en tanınan güldürü programlarından biri oldu

hasan can kayanin konusanlar programi exxene geliyor 0 6kg4An2B

Konuşanlar programı ismini, listede “yaramazlık” yapanların isminin yazıldığı konuşanlar listesinden alıyor. İki kısımdan oluşan programın birinci kısmında sunucu Hasan Can Kaya, izleyiciler ile birebir diyalog kurarak bir “konuşanlar” listesi oluşturuyor.

hasan can kayanin konusanlar programi exxene geliyor 1 iNN3tLds

Programın ikinci kısmında konuşanlar sahneye çıkıyor ve kendilerine yöneltilen sorularla ilgili öykülerini anlatıyorlar. Öyküleriyle seyirciden tepki almayı kafaaran ‘konuşanlar’, adlerinin yanına bir çarpı alıyorlar ve program sonunda en fazla çarpı yer konuşan, konser bileti kazanıyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar Programı, Exxen’e Geliyor