Oyun

Halo 3: ODST, Steam’de Yayınlandı: İşte Türkiye Fiyatı

ABD’li oyun geliştiricisi 343 Industries, tanınan birinci şahıs nişancı oyunu Halo 3: ODST’yi, piyasaya çıkışından (22 Eylül 2009) tam 11 yıl sonra (22 Eylül 2020) PC oyuncularının beğenisine sundu.

Master Chief Collection‘ın (MCC) bir kesimi olan Halo 3: ODST’nin de PC için yayınlanmasıyla birlikte MCC’nin tamamlanması için gereken tek oyun Halo 4 haline geldi. Master Chief Collection’a sahip olanlar hem Halo 3: ODST’ye hem de Halo 4’e fiyatsız olarak sahip olacaklar.

Halo 3: ODST, Halo: The Master Chief Collection sahiplerine fiyatsız

4cb609f4ca16disim186c894b11d3436d1cd45bc26

Hem Steam hem de Microsoft Store aracılığı ile satın alabileceğiniz Halo 3: ODST’nin fiyatı ise 14 TL olarak belirlenmiş durumda. Bununla birlikte Halo: The Master Chief Collection’ı Microsoft Store üzerinden 110 TL, Steam üzerinden ise 61 TL karşılığında satın alarak tüm MCC oyunlarına da sahip olabilirsiniz.

Halo 3: ODST’nin global pazarda 5 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olduğunu düşünürsek hem Steam hem de Microsoft Store’un kafaarılı bir lokal fiyatlandırma gerçekleştirdiğini söyleyebiliriz. Şayet yeni bir tek oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu arıyorsanız Halo 3: ODST’ye bir baht vermenizi tavsiye edebiliriz.

Halo 3: ODST fragmanı

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu