Haftalık Taşınabilir Oyun Önerisi 05: Bridge Constructor: The Walking Dead

haftalik tasinabilir oyun onerisi 05 bridge constructor the walking dead DOYaHiVB

haftalik tasinabilir oyun onerisi 05 bridge constructor the walking dead 0 11YzGldJ

Köprü inşa etme oyunları 2010 yılında hayatımıza daha fazla giren ve örneklerinin önemli manada arttığı bir 10 yıl oldu. Niyet biçimi olarak pek hoş bir oyun fakat geliştirme konusunda çok fazla seçenek ne yazık ki yok bu yüzden biraz yaratıcı olmak gerekiyor. Bridge Constructor serisinin yeni oyunu da bu yaratıcılığı göstermiş aslında. Bu yeni yaratıcı oyun da haftalık taşınabilir oyun tekliflerimizin yeni üyesi.

Yayıncılığını Headup Games’in yaptığı, geliştiriciliğini ise ClockStone’un yaptığı Bridge Constructor serisinin yeni oyunu Bridge Constructor: The Walking Dead bu hafta sizlere önerdiğimiz oyun. Şimdi yeni bir oyun olduğunu da söyleyelim.

haftalik tasinabilir oyun onerisi 05 bridge constructor the walking dead 1 3qyAO9WH

Bridge Constructor oyununa ya da bu usulde diğer bir oyuna birçok oyuncu kesinlikle denk gelmiştir. Mekanikler kolay ancak çözmesi sıkıntı. Klasik bir bulmaca oyunu yani kısaca. Çeşitli tartıda ve boyutta araçların köprüden geçebilmesi için paranızın yettiği kadar kaliteli bir köprü yapıyorsunuz ve araç geçebilirse karşıya kısmı geçiyorsunuz. Elbette köprüyü inşa etmek için birçok yol var ve büsbütün sizin maharetinize kalmış durumda.

Bridge Constructor: The Walking Dead’in yaratıcılık yaptığı kısım ise zombiler. Evvelce oyunda çok anlamlandırılamayan sebeplerle köprü yapıyorduk. Bu sefer The Walking Dead dizisinden tanınan karakterleri zombilerden kurtarmaya çalışıyorsunuz. Yalnızca zombilerden kaçmayıp tıpkı vakitte onları öldürmek için de çeşitli yollara başvurabiliyorsunuz. Son olarak zombiler için hazırlanan vefat animasyonları da yer yer keyifli anla yaşatabiliyor.

haftalik tasinabilir oyun onerisi 05 bridge constructor the walking dead 2

Toparlamak gerekirse bu oyunu Bridge Constructor oyunlarından keyif alan herkese, genel manada da bulmaca oyunu seven herkese rahatlıkla öneriyorum. Oyunu şu anda App Store üzerinde 27,99 TL’ye, Google Play üzerinde ise 21,99 TL’ye bulabilirsiniz. Mağaza ilişkilerini aşağıda bulabilirsiniz.

haftalik tasinabilir oyun onerisi 05 bridge constructor the walking dead 3 QmfqRAe3 haftalik tasinabilir oyun onerisi 05 bridge constructor the walking dead 3 QmfqRAe3 haftalik tasinabilir oyun onerisi 05 bridge constructor the walking dead 5 Bridge Constructor: TWD Headup GmbH Oyunlar ₺27,99 246.6 MB

haftalik tasinabilir oyun onerisi 05 bridge constructor the walking dead 6 EWcIS6si haftalik tasinabilir oyun onerisi 05 bridge constructor the walking dead 6 EWcIS6si haftalik tasinabilir oyun onerisi 05 bridge constructor the walking dead 8 Bridge Constructor: The Walking Dead Headup Bulmaca ₺27,99 135M

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Haftalık Taşınabilir Oyun Önerisi 05: Bridge Constructor: The Walking Dead