Haftalık Taşınabilir Oyun Önerisi 03: What The Golf?

haftalik tasinabilir oyun onerisi 03 what the golf nuficfHR

haftalik tasinabilir oyun onerisi 03 what the golf 0 LgTWIOjM

Golf her ne kadar ülkemizde tanınan bir spor olmasa da görüntü oyunları hayli seviliyor. Bunun sebebi de tıpkı bilardo da olduğu üzere çekip bırakma üzere kolay bir mekaniğin üzerine konseyi olmaları. Haftalık taşınabilir oyun tekliflerimizin üçüncüsünde de tekrar çek bırak mekaniği üzerine şurası olan bir golf oyunu önereceğiz lakin farklı bir dokunuşla.

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Triband’ın yaptığı, 2019 yılında yayınlanan The The Golf?, bu hafta sizlere önerdiğimiz taşınabilir oyun. Oyunu yalnızca taşınabilir için değil, başka platformlarda da öneriyoruz. Oyun ayrıyeten Nintendo Switch ve PC’de mevcut.

haftalik tasinabilir oyun onerisi 03 what the golf 1 K2AeagS8

Oyun dediğimiz üzere klasik bir çek bırak oyunu ve bunu golf teması üzerine yapıyor. Fakat oyunda mizahi bir dokunuş var. Başlangıçta klasik bir golf oyunu üzere topu belirlenen bölgeye atmaya çalışıyorsunuz fakat kısımlar ilerledikçe golf sopasını, sporcuyu ve daha aklınıza gelen gelmeyen her şeyi belirlenen bölgeye atmaya çalışıyorsunuz. Oyundaki cümbüş yalnızca burada da değil, farklı oyun mekanikleri ile birlikte oyun vakit zaman bulmaca oyununa da dönüşüyor.

Yalnızca oyundaki kısımlarda de değil, kısımlar ortası geçişlerde de kısmı kendiniz seçiyorsunuz fakat kısmı seçebilmek için de tekrar oyunun farklı bir mekaniğini kullanıyorsunuz. Kısaca oyun golf oynama ve eğlenme konusunda size muazzam bir içerik sunuyor.

haftalik tasinabilir oyun onerisi 03 what the golf 2 Dp17pFel

What The Golf? şu anda ne yazık ki yalnıza iOS aygıtlarda bulunuyor ve Apple Arcade sisteminin içerisinde olan bir oyun. Apple Arcade birinci ay fiyatsız olarak sunuluyor, sonrasında ise aylık 34,99 TL. Telefondan oyun oynayan herkese Apple Arcade’i, Apple Arcade’i olan herkese What The Golf?’ü öneriyoruz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Haftalık Taşınabilir Oyun Önerisi 03: What The Golf?