GTA Online, Birinci Büyük Harita Güncellemesini Alacak

gta online birinci buyuk harita guncellemesini alacak MOG2TfI4

Tabiri caizse az ancak öz oyun çıkaran oyun stüdyolarından bir tanesi olan Rockstar Games’ten GTA VI’yı çıkarması beklense de stüdyonun elinin altında tam bir para basma makinesi bulunuyor: GTA Online.

Yıllar evvel çıkmasına karşın hâlâ popülerliğini yitirmeyen GTA Online, Rockstar’a para kazandırmaya devam ediyor. Natürel Rockstar da elinin altındaki bu altın misimenine yeni içerikler eklemeye devam ediyor ve bu takviye, yakın vakitte bitecek üzere de durmuyor.

GTA Online’a birinci büyük harita güncellemesi geliyor

Rockstar Games, GTA Online için her yıl birkaç büyük genişleme paketi sunuyor. Bu genişleme paketlerinin en sonuncusu ise resmi internet sitesinden duyuruldu. Cayo Perico Heist olarak isimlendirilen bu paket, GTA Online’ın çıkışından bu yana birinci büyük harita güncellemesi olacak. Yeni içerik, 15 Aralık’ta tüm platformlar için yayınlanacak.

Genişleme paketinin ismi her ne kadar Cayo Percio Heist, yani Cayo Perico Soygunu olsa da sunulacak tek içerik bu olmayacak. Bu paketle birlikte oyuna yeni bir kulüp eklenecek ve kimi yeriklerde güncelleme yapılacak. Bu alanikler, “After Hours” dans güncellemesinin üstüne inşa edilecek.

Cayo Perico Soygunu, Rockstar’ın resmi internet sitesinde şu halde anlatılıyor: “Dünyanın en güvenlikli saklı adalarından bir tanesi olan Cayo Percio’ya girmek için bir bulabilmek büsbütün sana kalmış. Burisima bulunan emniyetlik güçlerini etkisiz hale getir ve bedelli ispatın yanında taşıyabildiğin kisimar sanat yapıti, altın ve uyuşturucu parasıyla birlikte kaç.

Siz de Grand Theft Auto Online oyuncusuysanız 15 Aralık’ta yesyeni içeriklere hazırlanın. Bilhassa hafta sonları sokağa çıkma yasağının olduğu şu günlerde GTA Online, keyifli saatler geçirmenizi sağlayabilir.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

GTA Online, Birinci Büyük Harita Güncellemesini Alacak