Oyun

GTA 5 Online İçin Yayınlanan Tanıtım Görüntüsünde GTA 6 Ayrıntısı

Bir müddettir yeni bir GTA 5 Online güncellemesi üzerinde çalışan Rockstar Games, yeniden başları karıştıracak bir adım attı. Şirketin geçtiğimiz günlerde yayınlisimığı tanıtım görüntüsünü izleyen kartal gözlü oyuncular, tanıtım görüntüsü içine gizlenmiş enteresan bir ayrıntı yakalisimılar. Vakit zaman bu argümanlardan sıkıldığınızı hissetmiyor değiliz lakin şöyle ki; tanıtım görüntüsündeki bir ayrıntı, GTA 6’nın gelişini bangır bangır ortaya koyuyor.

Burada bulunan haberimize ulaşarak izleyebileceğiniz tanıtım görüntüsünde, bir koordinat var. Şirket, ekranın altına eklediği bu koordinatla ilgili hiçbir şey söylemiyor. Esasen kelam konusu tanıtım görüntüsünü izlerken göreceğiniz koordinat, görüntünün geneliyle uyumlu olduğu için pek de önemsenecek üzere değil. Lakin o koordinatı Google Haritalar ya da farklı bir harita hizmeti üzerinden aratırsanız, epeyce değişik bir sonuçla karşılaşıyorsunuz.

İşte Rockstar Games’in tanıtım görüntüsünde paylaştığı o koordinat

gta 5 online icin yayinlanan tanitim goruntusunde gta 6 ayrintisi 0 KEFEtOA8

Tanıtım görüntüsünde alan yer koordinatı aradığınızda, ABD’nin Virginia eyaletindeki bir noktaya ulaşacaksınız. Buraya kisimar her şey olağan olsa da o bölgede göreceğiniz şey hayli dikkat cazip. Zira Google Haritalar sizi, “VI” biçimindeki bir yolun tam üzerine götürüyor. İşte bu gariplik, GTA 6’yı bekleyen oyuncuların başsını karıştırmış durumda.

38.527N 79.6129W koordinatı, Google Haritalar’da sizi buraya götürüyor

gta 5 online icin yayinlanan tanitim goruntusunde gta 6 ayrintisi 1 C9a1Tz4s

Oyuncular, paylaşılan tanıtım görüntüsünün GTA 6 için bir sürpriz yumurta içerdiğine inanıyorlar. Lakin Rockstar Games, iddia edebileceğiniz üzere bununla ilgili bir açıklama yapmadı. Ayrıyeten şirketin bu cins atılımlarla oyuncuları evvel heyecanlandırıp sonra yarı yolda bırakması, GTA hayranlarını giderek sinirlendiriyor. Bu koordinatın altından neyin çıkacağını ise vakit gösterecek.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu