Yazılım

Google Stadia’dan 4K çözünürlüklü Cyberpunk 2077 görüntüsü yayınlandı

google stadiadan 4k cozunurluklu cyberpunk 2077 goruntusu yayinlandi 0 3tYyK7WL

Cyberpunk 2077 oyununun RTX ekran kartı tabanlı PC’lerde çalıştığı oynanış görüntüleri bir müddettir internette geziniyordu. Bu görüntüler ortasında evvelki jenerasyon konsollarda da oyunun oynandığını sık sık görmüştük ancak bulut tabanlı oyun platformlarında bu oyunun görüntülerini görmek şimdiye kadar mümkün olmamıştı. Google Stadia tarafından YouTube üzerinde paylaşılan bir görüntü ile bu durum da değişti. 4K çözünürlükte gösterilen oyunun tanıtım görüntüsü, Stadia’nın potansiyeli ve hoş bir öyküyü birleştiriyor.

10 Aralık’ta satışa sunulacak olan Cyberpunk 2077, şu an için ön siparişe açık. Oyunu Stadia üzerinden satın almak iste çağdaş bir bilgisayarı olmayanlar ve konsolları eskimiş oyun tutkunları için en güzel seçeneklerden birisi olarak görünüyor. Oyunun imalcisi CD Projekt Red CEO’su Adam Kicinski tarafından yapılan açıklamaya nazaran Cyberpunk 2077, eski kuşak olan taban model PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde şaşırtan derecede yeterli performans sergiliyor. Oyunun PC ihtiyaçları ortasında, en az Intel Core i5-3570K ya da AMD FX-8310 işlemci, NVIDIA GTX 7780 3GB ya da AMD Radeon RX 470 grafik kartı yer alıyor. 

Google’ın Stadia platformunu pazarlamak için Cyberpunk 2077’den faydalanmak geri durmadığı da yeni açıklanan bir kampanya ile katılaştı. Firma, oyunu 17 Aralık tarihine kadar Stadia üzerinden satın alan oyunculara Stadia Premiere Kiti fiyatsız olarak gönderecek. Bu kit içerisinde bir beyaz Stadia denetimcisi, bir Chromecast Ultra ve bir aylık Stadia Pro aboneliği yer alıyor. Bu abonelik, oyunları 4K kalitesinde oynamanıza imkan sağlıyor, alışılmış internet altyapınız yeteri kadar süratli ve stabilse.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu