Donanım

Google Sabrina, Bu Kere de Kutusuyla Ortaya Çıktı [Video]

ABD merkezli teknoloji devi Google, uzunca bir müddettir yeni bir akıllı televizyon aparatı üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. “Sabrina” kod adli bu eserle ilgili sızıntılar, eserin ayrıntılarını çoktan gözler önüne serdi. Hatta kısa bir müddet evvel sizlerle paylaştığımız bir haberimizde de Sabrina’nın fiyatının ortaya çıktığından bahsetmiştik. Reddit aracılığıyla yaşanan son sızıntı, bu eserin kutusunu da gün yüzüne çıkardı.

Son sızıntıya baktığımızda, Google’ın yeni akıllı televizyon yapıtinin epeyce kompakt bir yapıda olduğunu görüyoruz. İçeriğinde Sabrina, Sabrina’ya ilişkin kumanda, güç kablosu ve 2 adet AAA pilin alan aldığı kutu, “Chromecast” markasını açıkça vurguluyor. Ayrıyeten Google, yeni eserinin kutusunda Sabrina’nın YouTube, Disney Plus, Netflix ve Spotify gibi tanınan hizmetlere sunduğu takviyesi de gözler önüne seriyor.

Google Sabrina’nın kutusu işte bu türlü görünüyor

google sabrina bu kere de kutusuyla ortaya cikti video 0 1yNAOn83

Google Sabrina, pek çok televizyon için etkileyici bir tecrübe sunacak. Kullanıcılar, bu yapıti bağladıkları televizyonlarda Android TV tecrübesini yaşayabilecekler. Ayrıyeten savlara nazaran bu yapıt, Stadia için de değerli bir düşük gecikme moduna sahip olacak. Bu sayede oyunseverler de Google Sabrina’yı etkin olarak kullanabilecekler.

Google, şu ana dek tüm detaylarıyla ortaya çıkan Android TV aygıtı için resmi bir açıklama yapmadı. Lakin Google, 30 Eylül‘de bir aktiflik düzenleyecek. Bu aktiflikte hangi eserlerin ilanlacağını bilmiyoruz lakin Sabrina da duyurulan yapıtler ortasında karşımıza çıkabilir. Elbette tüm bunlar, önümüzdeki çarşamba günü muhakkak olacak.

İşte Google Sabrina’nın kutusunun sızdırıldığı o görüntü

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu