Yazılım

Google Play yılın en güzel oyunları aşikâr oldu

google play yilin en guzel oyunlari asik r oldu 0 VMT4qzzB

Google Play içerik mağazasında her yılın sonuna yanlışsız belirlenen en yeterli oyunlar bu yıl da vitrine çıktı. Mağaza editörlerini etkileyen ve belli kuralları karşılayan üretimlerin yer aldığı listede ayrıyeten kullanıcıların oylarıyla seçilen en güzel içerik önümüzdeki günlerde açıklanacak.

2020 yılının en güzel Android oyunları

Editörler tarafından yapılan değerlendirmelere nazaran yılın en âlâ oyunu Genshin Impact oldu. Güçlü ayrıntılara sahip ve akıcı savaş sahnelerinin yer aldığı oyun zati ilgi manasında da bu yıl öne çıkmıştı. 100 milyona yakın indirilen oyun devasa açık dünyası sayesinde sınırsız bir cümbüş sunuyor.

Genshin Impact

Rekabet kategorisinde Ubisoft’un Brawlhalla oyunu öne çıkıyor. Ayrıyeten Riot Games imzalı Legends of Runeterra, Bullet Echo, The Seven Deadly Sins, Top War: Battle Game üzere oyunlar da var.

En âlâ rekabetçi oyunlar

En düzgün bağımsız oyunlar listesine baktığımızda pek çok platformda ödül alan Cookies Must Die, GRIS, Inbento, Sky: Children of Light, Maze Machina üzere ilgi çeken imaller yer alıyor.

En uygun bağımsız oyunlar

En eğlenceli oyunlar tarafında ise artık klasik haline gelen Karlar Ülkesi Maceraları, EverMerge, Harry Potter: Bulmaca ve Büyü, Sponge Bob: Krusty Cook-off üzere ekran başında zevkli vakitler geçireceğiniz üretimler var.

En eğlenceli oyunlar

En yenilikçi oyunlar kategorisinde ise bizim de beğendiğimiz Fancade, Minimal Dungeon, Genshin Impact, The Gardens Between, Very Little Nightmares üretimleri mevcut.

En yenilikçi oyunlar

grup porno

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu