Google Pixel 6’nın birinci manzarası internete sızdırıldı

google pixel 6nin birinci manzarasi internete sizdirildi nDJOrT7W

google pixel 6nin birinci manzarasi internete sizdirildi 0 8qevYaKP

Slashleaks, Google‘ın yeni akıllı telefonun birinci imajını yayınladı. Görselin patent dokümanlarından alınmış Google Pixel 6 modeline ilişkin olduğu kuvvetle beklenen.

iPhone 13 ile rekabete girecek

Görselin sol tarafında, ekranın sol üst köşesinde bir kamerası olan bir Google Pixel 5 görüyoruz. Çabucak sağda ise Google Pixel 6‘nın şematik fotoğrafları mevcut. Görsel selfie kamerası için ekranda kesik yahut delik olmayan bir akıllı telefonu gösteriyor. Bu da tıpkı ZTE Axon 20 5G modelinde olduğu üzere ön kameranın ekranın altına gizleneceği manasına geliyor diyebiliriz. Lakin analistlere nazaran Google’ın ekran altı kamerası yüksek kalitede fotoğraflar çekebilecek yeni jenerasyon bir sensöre sahip olacak.

google pixel 6nin birinci manzarasi internete sizdirildi 1 3n6VVZ5h

Ek olarak Pixel 6’nın ince çerçevelere ve tasarımı Google Pixel 5 ile neredeyse tıpkı olan bir ana kamera modülüne sahip olacağı görülüyor. Sensör sayısının da tıpkı halde iki olması beklenen. Akıllı telefonun resmi sunumunun 2021 sonbaharında yapılması bekleniyor ve Google Pixel 6’nın yeni jenerasyon iPhone’lar ile rekabet edeceğini de belirtmemiz gerek. Çünkü iPhone 13 serisi Eylül 2021’de tanıtılacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Google Pixel 6’nın birinci manzarası internete sızdırıldı