Goldman Sachs Yöneticisinden Bitcoin ve Altcoin Tahmini: Patlama Bekliyoruz!

goldman sachs yoneticisinden bitcoin ve altcoin tahmini patlama bekliyoruz OV5ejuSe

Bankacılık devi Goldman Sachs’ın COO’su John Waldron, piyasadaki Bitcoin ve altcoin talebinin tavan yapmasını bekliyor. Ayrıca John Waldron, Goldman Sachs’ın kripto planlarına açıklık getiriyor.

John Waldron: Şimdi BTC ve altcoin’lerde bir “patlama” bekliyoruz

Goldman Sachs’ın baş işletme sorumlusu John Waldron, Reuters ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda,  önemli tahminlerde bulundu.  John Waldron, kripto para birimlerine yönelik müşteri talebinin arttığını söylüyor. Goldman Sachs’ın baş işletme sorumlusu, salgının kripto paraların benimseme hızını önemli ölçüde hızlandırdığını vurguluyor. Ayrıca John Waldron, şimdi Bitcoin ve altcoin’lerde bir “patlama” beklediğini belirtiyor.  John Waldron konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:      

Pandemi piyasaya önemli bir ivme kazandırdı. Aklımızda daha fazla dijital ticaret… ve kripto para (kullanımı) olacağına şüphe yok. 

goldman sachs yoneticisinden bitcoin ve altcoin tahmini patlama bekliyoruz 0

John Waldron’a göre, Wall Street’in en büyük bankalarından biri şu anda bu talebi karşılamakla düzenlemeleri takip etmek arasında bir denge kurmaya çalışıyor. John Waldron konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:      

Neler yapabileceğimize bakıyoruz. Değerlendirmeye devam ediyoruz… ve onunla ilgileniyoruz.

Goldman Sachs, bir Bitcoin ETF’si arıyor ve saklama hizmeti sunmayı planlıyor

John Waldron ayrıca, Goldman Sachs’ın şu anda yeni oluşan varlık sınıfına nasıl yaklaşılması gerektiği konusunda dünya çapındaki düzenleyici kurumlar ve merkez bankaları ile görüşmelerde bulunduğunu ortaya koyuyor. Goldman Sachs, kripto para birimi ticaret masasını yeniden açtıktan sonra bu hafta başlarında Bitcoin vadeli işlemlerine başladı. Bankacılık kurumu, Bitcoin‘e bağlı bir borsa yatırım fonu (ETF) arıyor ve aynı zamanda kripto para birimi saklama hizmeti sunmayı planlıyor.

goldman sachs yoneticisinden bitcoin ve altcoin tahmini patlama bekliyoruz 1 fH6nRFbz

Ancak usta analist Peter Brandt, geçtiğimiz günlerde Goldman Sachs’ın kripto paralara odaklanmasının lider kripto para için mutlaka yükselişe işaret etmediği konusunda uyardı. Ayrıca analist, Goldman Sachs’ın bir piyasaya girmesinin iyi alamet olmadığını da vurguladı. Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 4 oranında artışla 55.700 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 1 trilyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 53 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Goldman Sachs Yöneticisinden Bitcoin ve Altcoin Tahmini: Patlama Bekliyoruz!