Goldman Sachs Bitcoin Planlarını ve Tahminleri Duyurdu!

goldman sachs bitcoin planlarini ve tahminleri duyurdu

Goldman Sachs Group Inc., kripto para birimi ticaret masasını yeniden başlatmak için çalışırken kurumlardan Bitcoin ve altcoin’ler için önemli talep görüyor.

Goldman Sachs Bitcoin ticaret masasını yeniden başlatıyor!

Goldman Sachs Global Markets Division’ın küresel dijital varlıklar başkanı Matt McDermott, bir podcast’te önemli açıklamalarda bulundu. Matt McDermott, firmanın yaklaşık 300 müşterisiyle yaptığı bir anketin sonuçlarını paylaştı. Banka müşterilerinin %40’ı şu anda kripto paralara yatırım yapıyor. Matt McDermott’a göre, farklı endüstri türleri ve özel bankacılık müşterilerinden gelen “büyük” kurumsal talep nedeniyle durum şu anda 2017 Bitcoin balonuyla karşılaştırıldığında farklı.

goldman sachs bitcoin planlarini ve tahminleri duyurdu 0 KcnENLsM

Matt McDermott, geçtiğimiz hafta Goldman’ın CME Group Inc. vadeli işlemleri gibi alanlara odaklanarak kripto ticaret masasını yeniden başlatma planlarını bildirdi. Matt McDermott, bu alandaki faaliyetlerin “başlangıçta oldukça dar” olacağını söylediği. Ayrıca Matt McDermott, ABD bankalarının fiziksel kripto para ticareti yapmalarını engelleyen düzenlemelerle başa çıkmaları gerektiğini ekliyor.

Goldman Sachs müşterileri: BTC 2021’i 40.000 ila 100.000 dolar arasında bitirecek!

Kripto para meraklıları şimdi kripto paraların ve temeldeki Blockchain teknolojisinin ana kurumlar ve yatırımcılar arasında kabul görmeye başladığını savunuyor. Türev piyasası ve yeni yatırım ürünleri, kripto paraları daha kolay erişilebilir hale getirdi. Bazı stratejistler, varlık sınıfının portföyler için potansiyel bir çeşitlendirici olduğunu öne sürerken, diğerleri daha şüpheci ve spekülatörleri Bitcoin ve diğer kripto paralarda olası bir balonu şişirmekle suçluyor. Matt McDermott konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Blockchain teknolojisi finans endüstrisi için çok çeşitli fırsatlar ve piyasada çok büyük bir ivme sunuyor. Üzerinde çalıştığımız çeşitli farklı projeleri ilk elden biliyoruz. Şimdi, bu teknolojinin potansiyelini keşfetmek için son derece heyecan verici bir zaman olarak görüyoruz.

goldman sachs bitcoin planlarini ve tahminleri duyurdu 1 RFa1APfM

Matt McDermott, fiyatlara gelince, ankete katılanların %76’sının Bitcoin’in 2021’i 40.000 ila 100.000 dolar arasında bitireceğini düşündüğünü belirtiyor. Ancak, ankete katılanların %22’si BTC’nin yılı 100.000 doların üzerinde bitirmesini bekliyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Goldman Sachs Bitcoin Planlarını ve Tahminleri Duyurdu!