GMC Hummer Konut’ta Unreal Engine Oyun Motoru Kullanılacak

gmc hummer konutta unreal engine oyun motoru kullanilacak ckLNVl1E

Amerika Birleşik Devletleri merkezli araba devi General Motors, Hummer’ı küllerinden doğuracak yeni elektrikli kamyonetini tanıtacağı tarihi açıklamıştı. Şirket, GMC Hummer MESKEN ismiyle çıkış yapacak kamyonetini 20 Ekim’de gerçekleştireceği lansman ile birlikte sonunda dünyaya sunacaktı.

İkonik Hummer dizaynının yenilikçi elektrikli araba dizaynıyla birleştirildiği kamyonet, bugüne kisimar yayınlanan görsellerle ve tanıtım görüntüleriyle hepimizin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Kamyonetin 20 Ekim’deki tanıtımına az bir müddet kalaysa kamyonet hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya kafalisimı.

Kamyonette Unreal Engine oyun motoru mekan alacak:

gmc hummer konutta unreal engine oyun motoru kullanilacak 0 qAypensZ

Tanıtıma adetlı günler kala oyun dünyasının dev ismi Epic Games, GMC Hummer EV’nin bilgi – cümbüş sistemi hakkında bir paylaşım yaptı. Şirket, GMC Hummer Konut’taki sistemde oyun motoru Unreal Engine’in kullanılacağını paylaştı. Böylelikle Unreal Engine, birinci sefer otomobil sanayisine girmiş oldu.

Tanıtımı iple çekilen arabada mekan alacak Unreal Engine hakkında sürüm bilgisi üzere detaylar paylaşılmadı. Lakin Epic Games, aracın başlatma mühletinin süratli olacağını ve bilgi – cümbüş sisteminin kablosuz güncellemelerin yanı sıra güçlü grafiklere de sahip olacağını açıkladı.

09a0a72e5aa2f46cd5236isima79883f9ac38b688f

Unreal Engine oyun motoruyla çalışan bir sisteme konut sahipliği yapacak olan GMC Hummer MESKEN, daha evvelki açıklamalarında aracın 1.000 beygirlik bir güce sahip olacağını ve 0’dan 100’e sisimece 3 saniyede çıkabileceğini paylaşmıştı. Yani GMC Hummer MESKEN, bir kamyonet olarak gözükse de spor otomobilden farksız olacaktı.

General Motors, geçtiğimiz gün devasa güce sahip elektrikli kamyoneti için yeni bir tanıtım görüntüsü yayınlamıştı. ‘Sessiz İhtilal Geliyor’ kafalığıyla yayınlanan görüntüde GMC Hummer MESKEN için ‘Dünyanın birinci elektrikli üstün kamyoneti‘ sözü kullanılmıştı. Kamyonetin tüm beklentileri yıkacağı da fragmanda belirtilmişti.

Sıradaki içerik:

GMC Hummer Konut’ta Unreal Engine Oyun Motoru Kullanılacak