Gmail Go uygulaması tüm Android kullanıcılarına sunuldu

gmail go uygulamasi tum android kullanicilarina sunuldu DccAnn6W

gmail go uygulamasi tum android kullanicilarina sunuldu 0 tQF8rwWG

Google’ın düşük donanım konfigürasyonuna sahip Android telefonlar için geliştirdiği daha hafif Go uygulamalarında sıra Gmail platformuna geldi. Ünlü eposta platformu artık verimlilik odaklı bir versiyona sahip oldu.

Gmail Go neler sunuyor?

Google’ın epeyce yetenekli Gmail uygulaması haliyle büyük boyutlara sahip ve daima kullanıldıkça data tüketimi de artıyor. Gmail Go bunların önüne geçerek uygulamanın sistemi yormamasını ve hızlanmasını sağlıyor.

Gmail Go özgünü üzere tasarım manasında bir farklılık içermiyor. Bununla birlikte ekrana yansıtılan kare suratlarında düşüş var. Bunun sonucunda uygulamanın yepyenisi kadar akıcı görünmeyeceği belirtiliyor. Öteki taraftan Meet entegrasyonu üzere birtakım özellikler de kaldırılmış.

Gmail Go asıl olarak Android Go aygıtlarını hedefliyor lakin isteyen tüm kullanıcılar deneme bahtına sahip. Bilhassa orjinal Gmail uygulamasının yavaşlamasından şikayetçi olanlar varsa bir baht verebilir.

gmail go uygulamasi tum android kullanicilarina sunuldu 1 LbybNPZq gmail go uygulamasi tum android kullanicilarina sunuldu 1 LbybNPZq gmail go uygulamasi tum android kullanicilarina sunuldu 3 tVHvyLGF Gmail Go Google LLC Haberleşme Fiyatsız 9,9M

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Gmail Go uygulaması tüm Android kullanıcılarına sunuldu