Gionee K30 Pro Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

gionee k30 pro duyuruldu iste fiyati ve ozellikleri pmWEfLDy

Çinli akıllı telefon üreticilerinden Gionee, bilhassa dizaynıyla dikkat çeken yeni akıllı telefonu Gionee K30 Pro’yu duyurdu. Teknik özellikleri bakımından mütevazı bir aygıt olduğunu söyleyebileceğimiz K30 Pro, buna rağmen tasarım noktasında hayli heyecan verici detaylara sahip.

Damla çentikli bir dizayna sahip olan Gionee K30 Pro, son derece ince ekran çerçeveleri sayesinde kullanıcılara yüksek bir ekran/gövde oranı sunuyor. Ayrıyeten aygıtın gerisine baktığımızda da Huawei Mate 30 gibisi bir çoklu kamera heyetimi ile karşılaşıyoruz. Velhasıl aygıt, dizaynıyla amiral gemilerini aratmayacak detaylar sunuyor.

gionee k30 pro duyuruldu iste fiyati ve ozellikleri 0 RwHuTHD8

Tasarım konusundaki övgülerimizi donanım konusunda sürdüremiyoruz. Çünkü K30 Pro, 6,53 inç büyüklüğünde HD+ bir ekrana sahip ve bu ekran LCD panel sunuyor. Modeli açıklanmayan 2.0 Ghz bir MediaTek işlemciden güç alan akıllı telefon, 6 GB ve 8 GB halinde iki farklı RAM, 128 GB’lık tek bir depolama yerı seçeneğine sahip.

16 MP’lik bir ana kameraya sahip olduğu açıklanan Gionee K30 Pro’nun bir geniş açı bir de makro kamerası bulunuyor fakat bu kameraların çözünürlükleri açıklanmadı. Ayrıyeten aygıtın damla çentiğinde de 8 MP’lik bir selfie kamerası bulunduğunu aktaralım.

Gionee K30 Pro özellikleri

  • İşlemci: 2.0 Ghz MediaTek
  • RAM: 6 GB/8 GB
  • Depolama: 128 GB
  • Ekran: 6,53 inç HD+ LCD
  • Art Kamera: 16 MP + Makro + Geniş Açı
  • Ön Kamera: 8 MP
  • Batarya: 4.000 mAh
  • İşletim Sistemi: Android 7.1.1

Gionee K30 Pro fiyatı

Gionee K30 Pro, donanım konusundaki mütevazılığı fiyat konusunda da sürdürerek âlâ bir fiyat/performans telefonu olmayı kafaarıyor. Çünkü bu orta/giriş düzey aygıt, 6 GB’lık sürümü için 107 dolar (yaklaşık 834 TL + vergiler), 8 GB’lık sürümü için 122 dolar (yaklaşık 951 TL + vergiler) fiyat etiketine sahip.

Sıradaki içerik:

Gionee K30 Pro Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri