GeForce NOW artık iOS Safari’de kullanılabilir durumda

geforce now artik ios safaride kullanilabilir durumda rPCMkYpa

geforce now artik ios safaride kullanilabilir durumda 0 mEXQqDUZ

Bir süredir PC, Mac, Android, Chromebook ve SHIELD TV’de kullanılabilen GeForce Now artık iOS’ta da kullanılabiliyor lakin ne yazık ki şu an için yalnızca web temelli olarak, yani Safari üzerinden çalışıyor.

Artık GeForce Now sistemini iOS aygıtlarda da Safari sayesinde kullanabileceksiniz. GeForce Now üyelerinin, şu anda beta sürecinde olan servisi kullanabilmek için iOS 14.2 yahut iPadOS 14.2 sürümüne sahip olmaları gerekiyor. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfadan GeForce NOW kütüphanesindeki oyunların birçoklarını oynayabilirsiniz, elbette GeForce Now abonesiyseniz.

İOS Safari’de GeForce NOW bir gamepad kullanımını gerektiriyor. Platform sınırlamaları nedeniyle sadece klavye ve fareyle oynanabilen oyunlar için kullanılamıyor. En düzgün tecrübe için üyelerin, Razer Kishi üzere GeForce NOW uyumlu gamepad’ini kullanılması önerilmiş. 

GeForce Now’ın iOS Safariye gelmesi dışında son sistemden son haberler şöyle:

  • Yakın bir vakitte öbür bir oyun platformu olan GOG takviyesi eklenecek. 
  • En son GeForce NOW oyun lansmanları ortasında RTX’li Watch Dogs: Legion, Between Us ve Assassin’s Creed Valhalla vardı. Yakında gelecek olan Cyberpunk 2077’de de RTX dayanağı olacak.
  • NVIDIA, Epic Games ile birlikte Fortnite’ın dokunmatik bir sürümünü aktifleştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. 
etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

GeForce NOW artık iOS Safari’de kullanılabilir durumda