Yazılım

Geçtiğimiz yılın sevilen oyunu Control, Aralık’ta Xbox Game Pass’e gelebilir

gectigimiz yilin sevilen oyunu control aralikta xbox game passe gelebilir 0 MksmCbSc

Yayıncılığını 505 Games’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Remedy Entertaintment’ın yaptığı Control, Aralık ayında Xbox Game Pass sistemine eklenebilir.

Xbox Game Pass’in resmi Twitter hesabından geçtiğimiz saatlerde bir görsel yayınlandı. Bu görselde kurgusal bir mailin atıldığını görüyoruz ve Xbox Game Pass’in Aralık ayındaki kimi yeniliklerinden bahsediyor. Daha evvel duyurulduğu üzere Xbox Game Pass PC ve EA Play sisteminin Aralık’ta birleşeceğinden ve üstü kırmızı formda sansürlenen oyunun Aralık’ta Game Pass’e ekleneceği yazılmış.

REDACTED sözü ve kırmızı art plan direkt olarak Control’ü anımsatıyor ki REDACTED sözü Control’ün reklamlarında da kullanılmıştı. Ayrıyeten Geçtiğimiz yıl Xbox lideri Phil Spencer, Control’ün Game Pass’e geleceğini söylemişti ve Remedy de bu durumu şimdilik inkâr etmişti.

Tüm bu olaylara bakıldığında Control’ün yüksek bir ihtimalle Aralık’ta Game Pass’e ekleneceğini söyleyebiliriz. Lakin bunun şimdilik yalnızca bir çıkarım olduğunu unutmamak gerek. Çok kısa bir vakitte bu ayın Game Pass oyunları duyurulacaktır.

gectigimiz yilin sevilen oyunu control aralikta xbox game passe gelebilir 1 taFhZRL3

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu