Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Müracaatları Başladı

gaziantep lol solo q turnuvasi muracaatlari basladi WEwi4CR1

Riot Games’in 2009 yılında piyasaya sürdüğü MOBA oyunu League of Legends, elbet ki e-sporun büyümesinde en değerli rolü oynisimı. Dünya çapında milyonları aşkın oyuncuya sahip olan oyun, yıllardır etkin olarak küçüklü büyüklü pek çok turnuvaya da konut sahipliği yaptı.

League of Legends’tan gelen son turnuva haberiyse Gaziantep’ten oldu. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Daire başkanlığı, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda yeni offline League of Legends turnuvasını duyurdu. Üstelik turnuvaya katılan her oyuncuyu da bir ödül bekliyor.

Gaziantep League of Legends Solo Q Turnuvası:

gaziantep lol solo q turnuvasi muracaatlari basladi 0 pV4vE9pu

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep Üniversitesi Elektronik Sporlar Topluluğu tarafından düzenlenen Solo Q turnuvası, oyuncuların kendi kabiliyetlerini göstermelerine imkân tanıyacak. Oyuncular, League of Legends’ın vadisinde 1’e 1 oynayacakları maçlarla kendilerini gösterecek.

Müsabakalar sonucunda birinci 8 ortasına girmeyi kafaaran oyuncularaysa birer sayı bisiklet verilecek. Bunun yanı sıra turnuvaya katılan her bir iştirakçiye dijital iştirak dokümanı verilecek ve Gaziantep Futbol Kulübü forması ikram olarak verilecek. Gaziantep Solo Q Turnuvası’na kafavurmak için bu ilişkiyi kullanabilirsiniz.

gaziantep lol solo q turnuvasi muracaatlari basladi 1 HaYIAfbh

30 Kasım’da kafalayacak turnuvaya başvurmak için son gün 27 Kasım. Üstteki temastan ulaşacağınız kafavuru formunda sizden isimınız soyisimınız, yaşınız, HES kodunuz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz istenecek. Rastgele bir sorun yaşamamak için bağlantı bilgilerini gerçek girdiğinizden emin olun.

Turnuvaya kafavuru yaptıktan sonra en geç 28 Kasım 23.59’a kadar turnuvanın yapılacağı internet kafeye giderek kaydınızı onaylatmanız gerekiyor. Son olarak turnuvaya 16 yaşından küçüklerin katılamayacağını belirtelim. Turnuvanın fikstürü 29 Kasım tarihinde açıklanacak.

Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Müracaatları Başladı