Mobil

Garmin Venu Sq akıllı saatleri GPS ve bağımsız müzik oynatmaya odaklanıyor

garmin venu sq akilli saatleri gps ve bagimsiz muzik oynatmaya odaklaniyor 0 RnM5IsOT

Geçtiğimiz haftalarda uğradığı fidye saldırısının tesirlerini telafi etmeye çalışan Garmin bir yandan da akıllı saat pazarına yeni eserler sunmaya devam ediyor. Garmin Venu Sq serisi kullanıcıyı biraz daha bağımsızlaştırmayı amaçlıyor.

Garmin Venu Sq özellikleri ve fiyatı

Garmin Venu Sq akıllı saatinde 1.3 inçlik ekran yer alıyor ve Gorilla Glass ile korunuyor. Dörtgen dizaynındaki kasa alüminyum çerçeve ve silikon kayışlara sahip. Uygulama üzerinden pek çok ekran teması indirilebiliyor.

Model fitness takip edebilirken dahili GPS sayesinde akıllı telefonlara gereksinim kalmadan arayı tespit edebiliyor. Nabız sensörü de daima olarak kalp atışlarını ve uyku tertibini gözlemleyebiliyor.

Akıllı saat rastgele bir kaza durumunu algılayarak acil durum numaralarına ihtar gönderebiliyor. Uygulama bildirimleri ekrana yansıtılırken Android kullanıcıları iletilere direkt yanıt verebiliyor. Garmin Venu Sq modeli 200$ fiyat etiketine sahip.

garmin venu sq akilli saatleri gps ve bagimsiz muzik oynatmaya odaklaniyor 1

Garmin Venu Sq Music özellikleri ve fiyatı

Garmin Venu Sq Music ise özgün modeldeki tüm özelliklere sahip. Farklı olarak uyumlu çevrim içi müzik hizmetlerinden müzikleri hafızasına kaydederek direkt dinleyebilmenizi sağlıyor. Böylelikle hareket halindeyken akıllı telefon ile uğraşmıyorsunuz. Garmin Venu Sq Music için de 250$ fiyat etiketi mevcut.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu