Galaxy Tab S7 ve S7 + kullanıcıları, Fortnite’ı artık 90 fps oynayabilecek

galaxy tab s7 ve s7 kullanicilari fortnitei artik 90 fps oynayabilecek sf6Yq6wG

galaxy tab s7 ve s7 kullanicilari fortnitei artik 90 fps oynayabilecek 0

Epic Games, bu yılın başlarında Android’de Fortnite için yüksek yenileme suratı seçeneği ekledi lakin bu özellik sadece OnePlus’ın kimi aygıtlarında mevcuttu. Samsung ve Epic ortasında yapılan yeni bir muahede ile 13 Ekim’den itibaren, Fortnite oyuncuları Galaxy Tab S7 ve S7 +‘da oyunu saniyede 90 kare suratında oynayabilecekler.

Karşılıklı yarar

Samsung bu duyuruyu: ” Samsung Electronics, 13 Ekim 2020’den itibaren Galaxy Tab S7 ve Tab S7 Plus sahiplerinin Fortnite oyun tecrübelerini saniyede 90 kareye (fps) kadar inanılmaz derecede süratli bir biçimde yükseltebileceklerini duyurdu. Bu gelişmiş kare suratı, Galaxy Tab S7 ve S7 + Fortnite oyuncularına şimdiye kadarki en akıcı taşınabilir oyun performansını sağlayacak.” sözlerini kullanarak yaptı.

Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7 + kullanıcıları, Fortnite’ı 90 fps oynamak istiyorsa oyunu güncellemeleri gerekiyor. Oyunu kurmak ya da güncellemek isteyen kullanıclar ya Epic Games üzerinden ya  da Galaxy Store’dan yapabilirler.

Bu durum elbet Samsung kadar Fortnite‘ın geliştiricisi Epic Games için de kıymetli bir atılım. Samsung, kullanıcılarına oyun performansı için iyileştirmeler sunup, potansiyel müşterilerine tablet satımı konusunda elini güçlendirmek isterken, Epic Games de Fortnite’ın App Store ve Play Store‘dan kaldırılmasından ötürü kaybettiği kullanıcılarını tekrar kazanmak istiyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Galaxy Tab S7 ve S7 + kullanıcıları, Fortnite’ı artık 90 fps oynayabilecek