Mobil

Galaxy Note 21 için umut ışığı

galaxy note 21 icin umut isigi 0

Samsung’un önümüzdeki yıl amiral gemilerini tek bir seri altında toplamak istediği ve katlanabilir akıllı telefonlarını biraz daha öne çıkaracağı dedikoduları sık sık gündeme geliyor. Bununla birlikte geçiş süreci biraz uzun sürebilir.

Galaxy Note 21 neler sunacak?

Kesimden gelen bilgiler Samsung’un S-Pen için gerekli olan ekran dijitalleştirme bileşenini sipariş geçmeye başladığını gösteriyor. Yakın devirde bir Galaxy Note yahut Galaxy Z Fold model beklenmediği için iddialar Galaxy S21 üzerinde ağırlaşıyor.

Samsung’un Galaxy S21 Ultra için S-Pen takviyesi sunacağı bir müddettir lisana getiriliyor. Yaşanan gelişme de bunun ispatı niteliğinde. Bununla birlikte Galaxy Note serisinin akibeti de merak edilmeye başlandı.

Tekrar kaynaklara nazaran Galaxy Note 21 bir mühlet daha devam edecek lakin yalnızca bir versiyon olacağı tabir ediliyor. Yani bir Ultra yahut Plus stilinde daha güçlü versiyonlara yer verilmeyecek. Bunun yerine Galaxy S21 Ultra evvel çıkarılacak.

Samsung’un bir mühlet tek Galaxy Note modeli ile devam etmek ve nabız yoklamak istediği düşünülüyor. Galaxy S21 üzerinde S-Pen takviyesinin benimsenme ivmesine nazaran Samsung yeni stratejisini belirleyecek.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu