Galaxy F41 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

galaxy f41 tanitildi iste ozellikleri ve fiyati CXV8RJhR

galaxy f41 tanitildi iste ozellikleri ve fiyati 0 TIWdAV1R

Samsung’un orta düzeye yönelik olarak hazırladığı yeni akıllı telefon serisi Galaxy F birinci meyvesini verdi. Galaxy F41 fiyat segmentine nazaran tüketiciyi tatmin edecek özellikler sunmaya çalışıyor.

Galaxy F41 özellikleri ve fiyatı

Samsung geçmiş yıllarda orta düzeyde farklı isimlendirmelerle akıllı telefon serileri hazırlamış fakat sonrasında Galaxy A ve Galaxy M olarak sadeleştirmişti. Bilhassa Huawei’nin pazarda eriyecek olması ihtimalini düşünerek tekrar farklı isimlendirmelere başladı.

Galaxy F41 modeli asıl olarak Galaxy M31 modelinin biraz oynanmış hali. Öteki pek çok üreticide olduğu üzere Samsung da artık bir telefonu farklı isimlendirmeler altında farklı pazarlara sunabiliyor.

Galaxy F41 modelinde 6.4 inçlik FHD+ Muhteşem AMOLED ekran yer alıyor. U çentikli ekran 420 nit parlaklık düzeyi sunuyor. Art kısımda kamera yuvasının altında bir parmak izi okuyucu mevcut.

galaxy f41 tanitildi iste ozellikleri ve fiyati 1

Exynos 9611 yonga setinden gücünü alan akıllı telefonda 6GB LPDDR4x RAM ve 64GB/128GB depolama seçenekleri mevcut. 6000mAh kapasiteli batarya USB Tip-C üzerinden 15W süratli şarj olabiliyor.

Art kısımda 64MP çözünürlüğünde ana sensör, 8MP çözünürlüğünde ultra geniş açılı sensör ve 5MP çözünürlüğünde derinlik sensörü korunuyor. Makro sensör kaldırılmış. Ön kamera ise 32MP çözünürlüğünde. Galaxy F41 modeli 232$ ve 247$ olarak fiyatlandırılmış lakin Galaxy M31 modeline nazaran epeyce yüksek.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Galaxy F41 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı