Galaxy Buds Pro’nun yeni özellikleri ortaya çıktı

galaxy buds pronun yeni ozellikleri ortaya cikti

galaxy buds pronun yeni ozellikleri ortaya cikti 0 gwKJdnGY

Samsung’un Galaxy S21 serisi ile birlikte tanıtması beklenen ve sızıntılarla artık netlik kazanan yeni tam kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro değerli özellikleriyle kesimde farklılaşmayı amaçlıyor.

Galaxy Buds Pro neler sunacak?

OneUI orta yüzü ve SmartThings Find kodlarında ortaya çıkan görseller artık Galaxy Buds Pro kulaklığını tam olarak anlamamıza yardımcı oluyor. Samsung hem standart hem de oyunculara yönelik özellikler entegre etmiş.

Galaxy Buds Pro modelinin faal gürültü engelleme ile geleceği esasen kestirim ediliyordu. ANC özelliği yüksek ve düşük modlara sahip olacak. Ayrıyeten dışarıdaki sesi 4 farklı düzeyde alabilecek Ortam Ses Modu da yer alıyor.

Başka taraftan yeni 3D mekansal ses özelliği sahnedeymişsiniz üzere sesin tüm taraflardan gelmesini sağlayacak. Jiroskop ve Dolby Atmos teknolojilerini kullanan bu özelliğin Android 11 ve One UI 3.0 üzerine has olacağı tabir ediliyor.

Arkadaşınız ile sohbetinizi algılayan kulaklık otomatik olarak medya seslerini kısabiliyor. Ayrıyeten Gaming Mode tekrar düşük gecikme ile oyundaki sesleri aktarabilecek. Son olarak kulaklıkların 61mAh batarya kapasitesi olacağı söz ediliyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Galaxy Buds Pro’nun yeni özellikleri ortaya çıktı