Fruit Ninja uzun bir ortadan sonra geri döndü

fruit ninja uzun bir ortadan sonra geri dondu Er7OQMr4

fruit ninja uzun bir ortadan sonra geri dondu 0 uFYiKRXt

Çağdaş dokunmatik ekranların ortaya çıkmaya başladığı periyotlarda enteresan bir oyun piyasaya çıkmış ve çoklu dokunmatik teknolojisini çok yeterli bir formda kullanarak tanınan olmuştu. Fruit Ninja oyunu ortadan geçen 10 yılın akabinde tekrar karşımıza çıkıyor.

Fruit Ninja 2 neler sunuyor?

Fruit Ninja oyunu o kadar ilgi görmüştü ki geliştiricisi Halfbrick Studios’u da ünlü yapmıştı. Halfbrick sonrasında Jetpack Joyride, Temple Run ve Subway Surfers üzere üretimlerle muvaffakiyetinin tesadüf olmadığını gösterdi.

Fruit Ninja 2 ortadan 10 yıl geçtikten sonra efsaneyi yine yaşatmaya geliyor. Ekranda beliren meyveleri sürükleme hareketiyle kestiğiniz oyun mekaniği motamot korunuyor. Bombaları kestiğinizde ise her şey başa dönüyor.

fruit ninja uzun bir ortadan sonra geri dondu 1 C582NEhl

Daha çağdaş grafiklerle desteklenen Fruit Ninja 2 oyunu dönemlere da sahip olacak. Oyun içi elmas satın alarak yahut tüm vazifeleri yaparak katılabileceğiniz dönemlerde çeşitli turnuvalar ve mükafatlar yer alıyor.

Solo olarak Arcade, Zen, Classic modları ile devam edebildiğiniz üzere küçük oyunlar da oynayabiliyorsunuz. Çoklu oyunculu turnuvalar ise şampiyonluğa giden yolu size açıyor. Her arenanın kendine has art plan ve müzikleri yer alıyor. Elmaslar toplayarak yeni karakterler ve kılıçların kilidini açabiliyorsunuz. Ayrıyeten büyüttüğünüz farklı meyveler de kısımlarda güçlendirmeler sağlıyor.

fruit ninja uzun bir ortadan sonra geri dondu 2 77EcXL5Z fruit ninja uzun bir ortadan sonra geri dondu 2 77EcXL5Z fruit ninja uzun bir ortadan sonra geri dondu 4 Ev4UCkWD Fruit Ninja 2 – Fun Action Games Halfbrick Studios Aksiyon Fiyatsız Aygıta nazaran değişir

fruit ninja uzun bir ortadan sonra geri dondu 5 8LWu7TbL fruit ninja uzun bir ortadan sonra geri dondu 5 8LWu7TbL fruit ninja uzun bir ortadan sonra geri dondu 7 Fruit Ninja 2 Halfbrick Oyunlar Fiyatsız 429.6 MB

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Fruit Ninja uzun bir ortadan sonra geri döndü