Free Fire’ın Yeni Oynanabilir Karakteri Ronaldo Oldu

free firein yeni oynanabilir karakteri ronaldo oldu M8bGESPn

111dots Studio tarafından geliştirilen ve Garena tarafından taşınabilir platformlarda yayınlanan hayatta kalma oyunu Free Fire, her geçen gün daha fazla kitleye ulaşmayı kafaarıyor. Çıktığı birinci günden beri popülerliğini koruyan üretim, görünüşe nazaran önümüzdeki günlerin çok konuşulan taşınabilir oyunu olacak.

Bugün bir tanıtım görüntüsü yayınlayan geliştirici firma, yakında oyuna eklenecek yeni güncellemeyi duyurdu. ‘Operation Chrono’ isimıyla gelecek güncellemenin kafarolünde ise herkesin yakından tanıdığı ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo alan alıyor.

Cristiano Ronaldo, Chrono ismiyle Free Fire’a geliyor:

Yapılan duyurunun akabinde Twitter’a akın eden Free Fire oyuncuları, Juventus’un golcüsü Cristiano Ronaldo’yu temsil edecek bir karakterle oynayacakları için ne kadar heyecanlı olduklarını lisana getirdi. Cristiano Ronaldo ile günümüzün en çok oynanan taşınabilir oyunlarından biri olan Free Fire ortasındaki muahede ise kesimdeki en büyük iştirak olarak görülüyor.

Yapılan muahede hakkında konuşan Portekizli oyuncu, yaptığı açıklamisima “Free Fire’da sadece modellenmiş bir karakter olarak yer almak alanine tüm kozmosun onunla birlikte değişmesi eksiksiz bir his. Garena takımı, ‘Operation Chrono’ için binlerce yeni özellik ve orijinal elementler üzerinde çalıştı. Umarım dünyanın her alanindeki Free Fire oyuncuları da en az benim kadar heyecanlıdır” ifisimelerini kullandı.

Garena imalcisi Harold Teo ise yapılan mutabakat hakkında Bu, Free Fire için nitekim kıymetli bir paydaşlık. Cristiano Ronaldo herkes için bir rol model ve onunla iş birliği yapabilmek ve yüz milyonlarca beşere sunabilmek hakikaten heyecan verici. Cristiano Ronaldo ile yaptığımız bu paydaşlık topluluğumuza Free Fire’ın tadını çıkarabilecek yeni yollar sunuyor” dedi.

Sizler de Garena Free Fire’ı akıllı telefonlarınıza indirmek ve bir an evvel Cristiano Ronaldo ile mücisimeleye katılmak istiyorsanız çabucak aşağıda yer alan kontaklar aracılığıyla oyunu indirebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Free Fire’ın Yeni Oynanabilir Karakteri Ronaldo Oldu