Oyun

Flight Simulator 2020’ye Birinci Lokasyon Güncellemesi Geliyor

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, kısa bir mühlet evvel Microsoft Flight Simulator 2020 ile oyunseverlerin karşısına çıktı. Bilhassa de gerçekçiliği ve grafik kalitesi ile havacılık tutkunlarını kendine hayran bırakmayı başaran simülasyon oyunu, şimdiyse birinci lokasyon güncellemesini almaya hazırlanıyor. 29 Eylül’de yayınlanacak güncelleme, Japonya odaklı olarak karşımıza çıkacak.

Microsoft, yeni başlayan “Tokyo Game Show” aktiflikleri kapsamında Flight Simulator 2020’ye gelecek birinci lokasyon güncellemesinin ayrıntılarını paylaştı. Şirket tarafından yapılan açıklamalarda, 29 Eylül’de kullanıma sunulacak güncellemeyle birlikte oyuncuların çok daha gerçekçi bir Tokyo, Fuji Dağı, Himeji Kalesi ve Itsukushima Tapınağı ile karşılaşacakları belirtildi. 

Yenilenen Tokyo işte bu türlü görünecek

flight simulator 2020ye birinci lokasyon guncellemesi geliyor 0 EhV8izub

Microsoft Flight Simulator 2020’nin en etkileyici özelliği hiç elbet, yüksek çözünürlüklü fotogrametri teknolojisinden faydalanıyor oluşu. İşte bu teknoloji, Flight Simulator 2020’deki dünyanın mümkün olan en yüksek düzeyde gerçekçi olmasını sağlıyor. Microsoft geliştiricilerinin Flight Simulator 2020 için hazırlisimığı birinci lokasyon güncellemesi, bu teknolojiyi daha da ileri boyutlara taşıyor. 

Microsoft’un 29 Eylül’de yayınlayacağı güncelleme ile birlikte Japonya’daki 6 havalimanı daha oyuna eklenecek. Ayrıyeten Japonya genelindeki yapı ve köprüler de Japon mimarisine uygun olarak tekrar dizayn edilmiş durumda. Tüm bunlara ek olarak sanal pilotlar, güncellemenin akabinde yeni iniş zorlukları ve keşif uçuşları ile de karşılaşacaklar. 

İşte Microsoft Flight Simulator 2020’de yenilenen Japonya’dan yeni manzaralar

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu