Fiyatsız bilim kurgu aksiyon macera oyunu Xenon Moon, taşınabilir aygıtlar için yayınlandı

fiyatsiz bilim kurgu aksiyon macera oyunu xenon moon tasinabilir aygitlar icin yayinlandi u4dmZ3ys

fiyatsiz bilim kurgu aksiyon macera oyunu xenon moon tasinabilir aygitlar icin yayinlandi 0 IRb9l4wI

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini bağımsız stüdyo Daily Digital Limited’in yaptığı, bilim kurgu aksiyon macera oyunu Xenon Moon, taşınabilir aygıtlar için yayınlandı.

Xenon Moon’u oynadığınız mühlet boyunca keşfedeceksiniz, madencilik yapacaksınız, yeni eşyalar ürteceksiniz ve ürettiğiniz eşyaları güçlendireceksiniz. Geliştirici takım size kuvvetli bir oyun vaatinde bulunuyor. Ayrıyeten sürükleyici olan bu kıssada çözmeniz ve çaba etmeniz gereken bulmacalar da bulunacak. Kısaca tezli bir oyun olduğunu söylemek gerek. 

Xenon Moon şu anda App Store ve Google Play üzerinde fiyatsız bir biçimde erişime açık durumda. Oyunun iOS’taki boyutu 624 MB. Android’deki boyutu ise 335 MB. iOS’ta oyunu aygıtınıza yükleyebilmek için iOS 10.0 yahut sonraki, Android aygıtınıza yüklemek için ise Android 4.4 yahut sonraki bir sürümü kullanıyor olmanız gerekiyor.

Oyun için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

fiyatsiz bilim kurgu aksiyon macera oyunu xenon moon tasinabilir aygitlar icin yayinlandi 1 L7hH4ic7 fiyatsiz bilim kurgu aksiyon macera oyunu xenon moon tasinabilir aygitlar icin yayinlandi 1 L7hH4ic7 fiyatsiz bilim kurgu aksiyon macera oyunu xenon moon tasinabilir aygitlar icin yayinlandi 3 FkkR941u Xenon Moon Daily Digital Limited Oyunlar Fiyatsız 624.7 MB

fiyatsiz bilim kurgu aksiyon macera oyunu xenon moon tasinabilir aygitlar icin yayinlandi 4 PLIHk23C fiyatsiz bilim kurgu aksiyon macera oyunu xenon moon tasinabilir aygitlar icin yayinlandi 4 PLIHk23C fiyatsiz bilim kurgu aksiyon macera oyunu xenon moon tasinabilir aygitlar icin yayinlandi 6 5tE1XEhR Xenon Moon Daily Digital Games Macera Oyunları Fiyatsız 35M

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Fiyatsız bilim kurgu aksiyon macera oyunu Xenon Moon, taşınabilir aygıtlar için yayınlandı