Fiyatıyla Konutu Aratmayan Yerli Karavan: Crawler Otağ 600

fiyatiyla konutu aratmayan yerli karavan crawler otag 600 T8ei16pc

2020 yılının tamamına damgasını vuran koronavirüs pandemisi, bir karavan ile kentten bağımsız bir hayat yaşamayı daha cazip bir seçenek haline getirdi. Görünümüyle silahsız bir tankı anımsatan Crawler Otağ 600, sunduğu özellikler ile rakiplerinden kendini ayırmayı başarıyor.

Bir MAN 4×4 şasisi üzerinde inşa edilmiş olan Crawler Otağ 600, sahiplerine yüzde 100 özelleştirilebilir bir karavan sunuyor. Aracın üretilme nedeni, sahibine hem bir taşınabilir ofis hem de ‘mobil ev’ tecrübesi sunabilmek olan Crawler Otağ 600’ün ismindeki otağ sözü de zati bu hedefi ziyadesiyle yansıtıyor.

fiyatiyla konutu aratmayan yerli karavan crawler otag 600 0 KwYdTeH6

Crawler Otağ 600’ü benzerlerinden ayıran en büyük özelliği, aracın dışını uzunluktan boya kaplayan iskeleti ve perçinlenmiş alüminyum gövdesi. Dört kişilik bir ekip/aile kullanımına uygun biçimde tasarlanan araç, tırmanılabilir çatısı ile sahiplerine teras keyfi de sunuyor.

fiyatiyla konutu aratmayan yerli karavan crawler otag 600 1 XAQ4rBws

Crawler Otağ 600’ün L formundaki mutfağında fırın, ocak, lavabo, buzdolabı, tezgah ve mutfak dolapları üzere standart bir meskende olmasını bekleyebileceğiniz çabucak her öge mekan alıyor. Ayrıyeten bu mutfağın çabucak karşısında, ofis olarak kullanabileceğiniz, kendi penceresi bulunan bir masa da alan alıyor. 

fiyatiyla konutu aratmayan yerli karavan crawler otag 600 2 RTnzBABN

Son derece şık bir banyo dizaynına sahip olan Crawler Otağ 600, epeyce kaliteli ve şık bir lavabo, klozet ve bir duşakabin sunuyor. 500 L’lik bir su deposuna sahip olan karavan, LPG ile çalışan Truma Kombi ile hem sıcak su muhtaçlığını hem de karavanın ısınma gereksinimini karşılayabiliyor.

fiyatiyla konutu aratmayan yerli karavan crawler otag 600 3 HSewYnGR

Bir MAN TGM 18.290 4×4 üzerine inşa edilen Crawler Otağ 600, halihazırda daha çok Türkiye pazarında satışa sunuluyor olsa da yurt dışındaki distribütörler sayesinde Avrupa’ya da açılmış durumda. Aracın yakında ABD pazarında da kendisini göstermesi bekleniyor ve fiyatı yaklaşık 130 bin dolardan başlıyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Fiyatıyla Konutu Aratmayan Yerli Karavan: Crawler Otağ 600