Fiyatı cep yakan Samsung Galaxy Z Fold 2, DxOMark sıralamasında 41’inci oldu

fiyati cep yakan samsung galaxy z fold 2 dxomark siralamasinda 41inci oldu D9KCHpWy

fiyati cep yakan samsung galaxy z fold 2 dxomark siralamasinda 41inci oldu 0 7PaG48wC

Samsung’un en değerli amiral gemisi akıllı telefonu olan Samsung Galaxy Z Fold 2, DxOMark kamera testlerinde makus bir grafik çizdi. Katlanabilir aygıt gösterdiği performansla akıllı telefon kameraları sıralamasında 41’inci oldu.

DxOMark uzmanları akıllı telefonun genel kamera performansına yalnızca 109 puan verdi. Fotoğraf çekimiyle 108 puan alan Samsung Galaxy Z Fold 2, görüntü performansı ile 102 puan, yakınlaştırma (zoom) yetenekleriyle ise 63 puan topladı.

fiyati cep yakan samsung galaxy z fold 2 dxomark siralamasinda 41inci oldu 1 lsMDn5sh

Samsung Türkiye fiyatı 19.999 TL olan katlanabilir telefon Xiaomi Mi 9 ve Google Pixel 4a üzere ucuz modellerden bile daha düşük puan aldı. Galaxy Z Fold 2’nin kamerasının en büyük dezavantajı ayrıntı konusunda başarısız olması.

Kameranın eksileri ve artıları

Ayrıyeten uzmanlar düşük ışık şartlarında gürültü, sıkıntılı otomatik odaklama ve yetersiz kalitede fotoğraflar üzere kimi eksikliklerden kelam ediyorlar. Ayrıyeten amiral gemisinin kamerasının bazen renkleri bozduğu da belirtiliyor.

fiyati cep yakan samsung galaxy z fold 2 dxomark siralamasinda 41inci oldu 2 aU1VvUTA

Bununla birlikte Samsung Galaxy Z Fold 2’nin pozlama ve parlaklık, ultra geniş açılı lensin geniş görüş açısı, canlı renkler ve yeterli beyaz istikrarı üzere artılarının olduğunu da ekleyelim.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Fiyatı cep yakan Samsung Galaxy Z Fold 2, DxOMark sıralamasında 41’inci oldu