FIFA 21’in PS5 ve Xbox Series için hazırlanan özel sürümü yayınlandı

fifa 21in ps5 ve xbox series icin hazirlanan ozel surumu yayinlandi w5NRTyfV

fifa 21in ps5 ve xbox series icin hazirlanan ozel surumu yayinlandi 0 huI31hXS
fifa 21 in ps5 ve xbox series icin hazirlanan ozel surumu yayinlandi127448 1

Electronic Arts’ın yayıncılığını ve geliştiriciliğini yaptığı, futbol oyunlarının en popüleri olan FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 21’in yeni kuşak özel sürümü yayınlandı.

Yeni jenerasyon güncellemesi sadece PlayStation 5 ve Xbox Series için yayınlandı. Şayet yeni jenerasyon bir konsola sahipseniz ve FIFA 21’i evvelki jenerasyonda satın aldıysanız, fiyatsız bir formda yükseltmenizi yapabilirsiniz. Şayet şimdi FIFA 21 sahibi değilseniz PlayStation Mağazası’ndan yahut Xbox Mağazası’ndan satın alabilirsiniz. 

Oyunun yeni jenerasyonda ekstra sunacağı özellikleri ve yeni jenerasyon için yayınlanan oynanış görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni Jenerasyon Özellikleri

PS5™ DualSense™ Dokunsal Geri Bildirimleri

Golü son anda engelleyen müdahalelerden direğe çarpan nefis gollerle PlayStation®5’teki yeni DualSense denetim aygıtının güçlü ve tepkisel dokunmatik geri bildirimleri oynanış tecrübesini derinleştiriyor. Alanda olan bitene reaksiyon vererek maçın ritmini ellerinizde hissetmenizi sağlayan sürükleyici denetim aygıtı dokunsal geri bildirimleriyle şutların, pasların ve müdahalelerin tesirini hissedin.

İtme-Çekme Fizik Kuralları

Genişletilmiş oyuncu etkileşimi sistemi, Gerçek Oyuncu Hareketi Teknolojimizi (RPMT) top kapma gayretlerine ekliyor. Akan oyunda ve duran top konumlarında oyuncular her zamankinden daha süratli reaksiyon müddetiyle itme ve çekme hareketleri yaparken top kapma çabasının geliştirilmiş fizikselliğini hissedin.

Manzaralar ve Sesler

Premier League, LaLiga Santander ve Bundesliga dahil dünyanın en büyük karşılaşmalarından özel olarak kaydedilen binlerce özgün marşla birlikte FIFA 21, hem mevcut jenerasyonda hem de yeni kuşakta spor oyunlarında eşi gibisi olmayan, en üst seviye EA SPORTS Atmosferik Ses tecrübesini sunuyor.

Üst Seviye Gerçekçilik

Yeni jenerasyon teknoloji, oyuncu fiziklerini daha yeterli bir halde tanımlıyor. Topa vurduktan sonraki kas hareketleri, en büyük yıldızların oyuncu hareketlerine gerçekçi bir halde ahenk sağlayan Frostbite™ altyapılı saç telleri ve gerçekçiliği geliştirilmiş yüzler ve forma kumaşları, dünyanın en uygun futbolcularını dinamik gerçekçilik konusunda üst seviyeye çıkarıyor.

Hassas Çok Dokunuşlu Animasyonlar

Yeni oynanış teknolojisi, topla irtibatlı animasyonların görsel kalitesini ve reaksiyon müddetini geliştirerek daha akıcı ve gerçekçi oyuncu hareketlerini deneyim etmenizi sağlıyor. Oyuncular artık daha insansı dokunuşlarda bulunarak mekanik ve robotik hareketleri azaltıyor.

Topsuz Alanda İnsanlaştırma

89. dakikada yorgun bir halde tekmelikleri düzeltmekten kadro arkadaşına bağırarak orta pas istemeye kadar Topsuz Alanda İnsanlaştırma, futbolun tüm hislerini en üst seviyede hissetmenizi sağlayan görsel animasyon dokusu ve özgün karakter davranışları yaratıyor.

Oyun Kamerası

Üst seviye futbol yayınlarının görünüşünden ve hissinden ilham alan yeni oynanış kamerası size her maçta farklı bir bakış açısı sunuyor. Kuracağınız oyunu ve keseceğiniz pas yollarını daha düzgün planlamanıza yardımcı olması için sahanın daha geniş bir kısmını görün ve konut sahibi ile deplasman taraftarlarının maça olan reaksiyonlarını gerçek vakitli olarak izleyin.

Canlı Işık İşlemesi

Yeni gecikmeli ışıklandırma sistemimiz Anfield’dan Parc des Princes’e, Etihad’dan Bernabéu’ya kadar ultra gerçekçi bir futbol tecrübesi yaratıyor. FIFA 21, detayları hassasiyetle eklenen saha tabanları, stadyum gereçleri ve atmosfer efektlerinden yedeklere, görevlilere, iç saha ve deplasman taraftarlarına kadar Dünyanın Oyununun görselliğini her istikametten geliştiriyor.

Maç Önü Canlı Yayını

Yeni maç önü sinematikleri eşi gibisi olmayan bir maç günü tecrübesi sunarak futbolun görsel ve işitsel ögelerini en üst seviyede yaşamanızı sağlıyor. Maç öncesinde kadro otobüslerinin stadyuma gelişini görün, taraftarların turnikelerden geçerkenki heyecanını hissedin ve oyuncuların alana çıkarken basın bölgesinden geçişini izleyin.

Büyük Gol Anları

Birtakım goller daha manalıdır. Maçın gidişatına nazaran değişen yeni bağlamsal oyuncu, yedek kulübesi ve taraftar tepkileri, UEFA Champions League’de son dakikada maçı kazandıran bir gol yahut ekibi küme düşmekten kurtaran bir beraberlik golü üzere kıymetli hisleri ve heyecanlı anları hissetmenizi sağlıyor.

Sıradaki içerik:

FIFA 21’in PS5 ve Xbox Series için hazırlanan özel sürümü yayınlandı