Far Cry 2 Remaster Mod İndirmeye Açıldı

far cry 2 remaster mod indirmeye acildi NRmMAetT

Piyasaya çıkışından bu yana yıllar geçmesine karşın hâlâ büyük bir oyuncu kitlesi bulunan oyunlardan biri olan Far Cry 2’nin yenilenmesini isteyen pek çok oyuncu bulunuyor. Oyuncuların bu talebine karşılık ise oyun için mod hazırlayan dannyhl’den geliyor.

Yeni mod paketi ile birlikte oyunda pek çok manada iyileştirmeler göze çarpıyor. Bunlar ortasında yeni kaplamalar, gerçekçi ışık, geliştirilmiş su yüzeyler ve FX efektleri alan alıyor. Ayrıyeten oynanış ve ses için de dikkat alımlı ilerlemeler bulunuyor.

Mod ile yapılabildiği kisimar güzelleştirme

far cry 2 remaster mod indirmeye acildi 0 IYG4YEj6

Öncelikle bu modu indirecek olanların en nihayetinde bir mod indirdiklerini unutmaması gerekiyor. Her ne kisimar oyunu en üst düzeye çıkarmak isteyen paket Ultra grafik seçeneklerini de desteklese de, yüksek poligonlu karakterler ya da ışın izleme teknolojisi üzere grafik teknolojileri beklememek gerekiyor.

Oyundaki görsel, işitsel ve oynanış güzelleştirmelerine ek olarak birtakım geliştirmeler de bulunuyor. Bunlar ortasında yeni animasyonlar, kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri ve geliştirilmiş görüş mekanı yer alıyor. Ayrıyeten paketin içinde yeni bir gerçek dünya haritası, “Emergency Healing” modu ve “Holster” modu mekan alıyor.

Remaster Mod kusurları gideriyor

a0615isimdef5b934094b23592ea517ece6a3cdd6c

Far Cry 2 Remastered Mod sırf görsel ve işitsel iyileştirmeler içermiyor. Paketle birlikte pek çok oyun içi kusur da düzeltiliyor. Örneğin artık gizlenerek adam öldürmek mümkün olurken oyuncu dayanıklılığı ve hareketleri de güzelleştirildi. Silahlar da “daha gerçekçi” hale getirildi.

Yeni Remastered Mod paketini buradan indirebilirsiniz. Yeni paketle birlikte oyuncuların taleplerine bir nebze de olsa karşılık verilmiş olacak. Yeniden de modun resmi bir mod olmadığını hatırlatmakta yarar bulunuyor. Yani yaşanabilecek problemlerden üretimci firma Crytek sorumlu olmayacak, oyuncuların inisiyatifinde bir güncelleme olacak.

Sıradaki içerik:

Far Cry 2 Remaster Mod İndirmeye Açıldı