Kripto Para

Ethereum, Cardano ve Polkadot İçin Rekor Tahminler: Bu Seviyeler Görülecek!

FD7 Ventures yönetici ortağı Prakash Chand, Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) fiyatlarına yönelik rekor bir tahminde bulunuyor. Prakash Chand, Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) fiyatlarının 2-3 yıl içinde yaklaşık 20 katına çıkabileceğini öne sürüyor. Prakash Chand’ın tahmini, daha fazla yatırımcı bu projelerin potansiyelinin farkına vardıkça, kurumsal paranın Ethereum dahil bu platformlara akmaya başlayacağı inancına dayanıyor.

Prakash Chand: Ethereum, Cardano ve Polkadot dünyanın iş yapma şeklini değiştirecek

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, ünlü yatırım şirketi FD7 Ventures, kısa süre önce Cardano ve Polkadot alabilmek için 750 milyon dolarlık Bitcoin satacağını duyurdu. FD7 Ventures yönetici ortağı Prakash Chand ise şimdi inanılmaz bir tahminde bulunuyor. Prakash Chand konuya yönelik şunları söyledi:

Bana göre bu 3 proje, Sağlık Hizmetlerinden Gayrimenkule ve Finans sektörüne kadar her alanda sektörleri sekteye uğratmaya başlayacak. Ethereum ile birlikte bu iki projenin dünyanın iş yapma şeklini değiştirme potansiyeli çok büyük.

ethereum cardano ve polkadot icin rekor tahminler bu seviyeler gorulecek 0 9Higyt1K

Prakash Chand, BTC’de 1,5 milyar tutan Tesla gibi şirketlerin sonunda bazı fonları ETH, DOT ve ADA’ya aktaracağına inanıyor. Ask The Doctor’ın da kurucusu olan Prakash Chand, 2016 yılında Tesla’nın Şubat 2021’de Bitcoin’i ödeme olarak kabul etmeye başlayacağını duyurmasından 5 yıl önce Bitcoin’i platformunda kabul etmeye başladı.

Prakash Chand: Cardano 20 dolara ve Polkadot 700 dolara yükselecek

Bununla birlikte Prakash Chand, “Bitcoin’in işe yaramaz” bir kripto para olabileceğini düşünüyor. Prakash Chand, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Muhtemelen ‘işe yaramaz’ kelimesini kullanmamalıydım. Ancak günün sonunda, bir teknoloji uzmanı olarak ADA, DOT ve ETH’nin dünyayı anlamlı projelerle değiştirmek için daha büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum. Bitcoin pazara ilk giren şirketti ve bu nedenle bir marka adı oluşturdu. Birçok kurum, altın’ın piyasa değerini aşacağını bildikleri için BTC satın alıyor. Yine de bir değer deposu olmasının yanı sıra, Bitcoin gerçek fayda ve endüstri yeniliği açısından pek bir şey yapmıyor.

Prakash Chand, açıklamalarının devamında Cardano’nun 20 dolara ve Polkadot’ın 700 dolara yükseleceğini belirtiyor.

ethereum cardano ve polkadot icin rekor tahminler bu seviyeler gorulecek 1

FD7 Yönetici Ortağı Q. Dhalla: Kurumsal para Cardano, Polkadot ve Ethereum’a akacak

Cardano kurucusu Charles Hoskinson tarafından Twitter üzerinden Cardano’da memnuniyetle karşılanan Prakash Chand, hem Cardano’nun hem de Polkadot’un kurucularından ve geliştirici topluluğuyla olan ilişkilerinden “çok etkilendiğini” söyledi.

Cardano’nun ekibinin, Afrika ulus devletlerindeki milyonlarca bankasız bireye akıllı sözleşme belgeleri ve finansal erişim sağlamak gibi gerçek dünyadaki sorunları ele alan Blockchain çözümleri yayınlamak için agresif bir yol haritası var. Polkadot protokolü ise Web3 için merkezi olmayan bir platformu destekleyen çözümler oluşturmak için sağlam bir proje ekosisteminin başlatılmaya ve ölçeklenmeye devam ettiği bir Blockchain’e güç veriyor. FD7 Yönetici Ortağı Q. Dhalla, konuya yönelik şunları söyledi:

Cardano’nun ve ADA tokeninin farkında bile olmayan kurumsal yatırımcılardan aramalar alıyorum, ancak ilgilerini ifade ediyorlar. Tüm bunlar, kurumlar Bitcoin’in oluşturulduktan on yıl sonra ne olduğunu yakalarken oluyor. Bunu bir düşünün, Bitcoin 2009’da piyasaya sürüldü ve gerçek kurumsal paranın akması bu kadar uzun sürdü. Şu anda Bitcoin ETF’lerimiz bile var. Kriptoda kitlesel kurumsal benimsemenin zirvesindeyiz. Cardano, Polkadot ve Ethereum söz konusu olduğunda kurumsal paranın bu sefer 10 yıl beklemeyeceğini size söyleyebilirim. Bitcoin bize pazarda güven inşa eden ve yenilikçi altcoin’lerin çok daha hızlı ölçeklenmesi için bir yol açan konseptin kanıtını verdi.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu