Eski Beyaz Saray İletişim Direktöründen Bitcoin (BTC) Açıklaması

eski beyaz saray iletisim direktorunden bitcoin btc aciklamasi v9yz8aPh

Eski Beyaz Saray irtibat yöneticisi ve Skybridge’in kurucu ortaklarından olan Anthony Scaramucci, Bitcoin (BTC) ve kripto paralar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Scaramucci, açıklamasında Bitcoin harici öbür kripto paralar ile ilgilenmediğini, sırf Bitcoin’e odaklandığını tabir etti.

“Dogecoin (DOGE), Ethereum (ETH) üzere kripto paralar ile ilgilenmiyorum. Şu sıra sadece Bitcoin’e odaklandım.”

Scaramucci, Bitcoin’in toplam piyasa bedeline de vurgu yaptı. Mevzuyla ilgili kanılarını paylaşan ünlü yatırımcı, şu kelamlar ile Bitcoin’i övdü:

“Bitcoin şu anda 12 yaşında ve karşısında onu liderliğini almaya çalışan 8300 farklı rakibi kelam konusu. Lakin Bitcoin tüm bunlara karşın tepede kalmayı sürdürüyor. Bu benim için gereğince yeterli.”

Skybridge Bitcoin fonu da 4 Ocak 2021’de resmi olarak başlatıldı. Fonun başlatılmasından bu yana, Bitcoin’in pahası 30 bin dolar düzeylerinden 50 bin doların üzerine çıktı. Scaramucci’nin bu sebepler ile Bitcoin’i övmesi epeyce olağan gözükse de, övgülerinin tek sebebi bu değil. Scaramucci, günlük yatırımcıların da Bitcoin’e yönelmesi gerektiğini ve bunun için bilinçlendirilmeleri gerektiğini düşünüyor.

Scaramucci, tüm bu açıklamalarına karşın, altcoin‘lere de kapılarını büsbütün kapatmış değil. Gidişata nazaran ilerleyen devirlerde altcoin’lere de yatırım yapabileceğini belirtiyor.

“Umarım 12 ay yahut 18 ay sonra tekrar podcast’inize beni çağırırsınız ve ben de öteki kripto paralar konusunda tahminen farklı bir fikre sahip olabilirim.”

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Eski Beyaz Saray İletişim Direktöründen Bitcoin (BTC) Açıklaması