Oyun

Epic’ten Rocket League’i Fiyatsız İndirenlere 60 TL’lik Kod

İnsanların otomobillere, futbola ve kısa periyodik oynanabilen oyunlara olan ilgisi, Rocket League’in çok kısa bir müddette fenomen haline gelmesini sağlamıştı. Bu oyunda, bir kafeste bulunan ve arabalerden oluşan iki grup olarak, dev bir topla futbol oynuyorduk. 

Oyunun fiyatsız olacağı uzun bir müddet evvel ilanlmuştu. Yeni bilgisayar versiyonu sisimece Epic Games mağazasında bulunan oyun büsbütün fiyatsız hale geldi. Steam’den gelen kullanıcılar olmamasına karşın oluşan yoğunluk, oyunun sunucularını çökertti.

Rocket League nasıl bir oyun?

epicten rocket leaguei fiyatsiz indirenlere 60 tllik kod 0 jtBBUGyT

Muhtemelen bilmeyenin kalmadığı biçimde Rocket League, arabalerle futbol oynadığımız bir oyundur. 2’ye 2, 3’e 3 üzere çeşitli modlarda maçlar yaptığımız bu oyunda maksadımız, rakiplerimizden daha çok gol atmak. Bunun için de alanda mekan mekan güçlendirmeleri topluyor, araçlarımızın özelliklerini sonuna kisimar sömürüyoruz. 

2015 yılında bir Indie üretim olarak hayatımıza giren Rocket League, birinci günlerden bu yana epey sadık bir takipçi kitlesi kazandı. Hatta oyun o kisimar ilgi gördü ki Hot Wheels üzere oyuncak markaları da Rocket League için lisanslı oyuncaklar üretti. 

Uzun vakit evvel fiyatsız olacağı açıklanan oyunun herkese açılması için altyapı, 16 Eylül tarihli güncelleme ile hazırlanmıştı. 23 Eylül’den itibaren de oyun, konsollar da dahil olmak üzere her platformda oynaması fiyatsız hale geldi. 

Rocket League’e dönemler geliyor

714a703b56c3e6ac390e94b628ffbfb9e83isimf48

Rocket League, oynaması fiyatsız pek çok oyun üzere kozmetik ve ek içeriklerle kar sağlamaya yönelecek. Yeni olarak oyuna dönemler da eklenecek. FPS oyunları üzere dönem 1, dönem 2 üzere isimler mi seçecekleri yoksa TSL de dahil olmak üzere örneklerini gördüğümüz formda dönemlere ad mi verileceği vakitle aşikâr olacak. Tekrar de Rocket League 1. Dönem Enzo Ferrari Dönemi üzere isimler hem tema oluşturmakta hem de reklam açısından yararlı olabilir.

Artık oyunda rekabetçi versiyon için yeni rütbeler, yeni düzeyler bulunacak. Ayrıyeten yeni özellikler için alışıldık halde bir bilet sistemi gelecek, ismi Rocket Pass olacak. Oyunun yenilenmesi ve yeni bir forma bürünmesi, yeni oyuncular kadar eski oyuncuları da çekecektir. 

Rocket League’i nasıl indirebilirsiniz?

epicten rocket leaguei fiyatsiz indirenlere 60 tllik kod 2 Llw3WDNN

Bugünden itibaren Epic Games’te alan alan oyunu birinci bir ay içinde indirip giriş yapanlar, Sun Ray Boost ve Hot Rocks Trail üzere eşyalara sahip olacak. Ayrıyeten bu oyunculara bir de kupon verilecek. Oyunu kütüphanenize eklemek için ise şunları yapmanız gerekiyor:

  • Epic Games hesabınıza girin, yoksa bir tane fiyatsız hesap oluşturun.
  • Ana sayfisima gördüğünüz Rocket League görseline ya da buraya tıklayın.  
  • Yükle tuşuna basın
  • Sipariş ver düğmesine basın.
  • Oyun kütüphanenize eklenecektir. Ayrıyeten 60 TL kıymetinde de kupon kazanacaksınız. 

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu