Epic Games, 15 Gün Boyunca Her Gün Fiyatsız Oyun Dağıtacak

epic games 15 gun boyunca her gun fiyatsiz oyun dagitacak tnsRftkT

Her hafta verdiği fiyatsız oyunlarla Steam‘e karşı elini güçlendiren Epic Games Store, Yılkafaı Tatili İndirimi için de büyük bir hazırlık içinde olduğunu duyurdu. 17 Aralık‘ta Yılbaşı Tatili İndirimi’yle oyunlarda yüzde 75’e varan indirim yapacaklarını duyuran şirket, bu indirimlerle birlikte 15 gün boyunca her gün 1 fiyatsız oyun vereceklerini söyledi.

17 Aralık’tan itibaren başlayarak 2 hafta boyunca her gün 1 oyunu fiyatsız bir biçimde verecek Epic Games, her bir oyunu satın almak için 24 saat sunacak. Bu 24 saatlik vakit diliminde fiyatsız oyunu kütüphanenize eklediğinizde ise sonsuza kadar sizin olacak.

epic games 15 gun boyunca her gun fiyatsiz oyun dagitacak 0

15 sürpriz oyun fiyatsız olacak

Epic Games‘in bu kampanyasında fiyatsız olacak 15 oyunun ismi şu anda açıklanmadı. Şirketin hangi oyunları fiyatsız sunacağı bilinmiyor, lakin en azından 1 sağlam oyunun fiyatsız verileceğini kestirim ediyoruz. Epic Games’in bu kampanyasının akabinde pek çok oyuncu sanki Cyberpunk 2077 mi fiyatsız olacak üzere sorular sormaya başladı, fakat bu türlü bir ihtimalin şu an için sıkıntı olduğunu söylememiz gerekiyor.

CD Projekt RED’in milyonlarca dolarlık bütçeyle çok uzun yıllardan beri geliştirdiği Cyberpunk 2077, şimdi daha birinci haftasındayken fiyatsız olmayacaktır. (Keşke olsa) Bunun yerine şirketin evvelki periyotlarda yaptığı ve çok fazla ses getiren GTA 5 gibisi kaliteli ancak çıkışının üzerinden vakit geçen bir oyun görebiliriz. Elbette önümüzdeki hafta kafalayacak ve 2021’in birinci günlerine kisimar devam edecek olan fiyatsız oyun serisini siz bedelli takipçilerimizle tertipli olarak ulaştırmaya çalışacağız.

Pekala sizler Epic Games Store‘un bu atağı konusunda ne düşünüyorsunuz? Şirket hangi oyunları fiyatsız yapacaktır? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Epic Games, 15 Gün Boyunca Her Gün Fiyatsız Oyun Dağıtacak