En Süratli Satan PlayStation 4 Özel Oyunu: Ghost of Tsushima

en suratli satan playstation 4 ozel oyunu ghost of tsushima bpAiBrVm

Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen ve 17 Temmuz’da PlayStation özel oyunu olarak PlayStation 4 oyuncularının beğenisine sunulan Ghost of Tsushima, kıymetli bir muvaffakiyetin altına imza atmış durumda.

PlayStation Worldwide Studios lideri Herman Hulst’ın Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya nazaran Ghost of Tsushima, çıkış yaptığı günden bu yana 5 milyon satış barajını geçmeyi başararak en süratli satan PlayStation 4 özel oyunu oldu.

en suratli satan playstation 4 ozel oyunu ghost of tsushima 0 6VTwEqZV

Guerilla Games tarafından geliştirilen Horizon: Zero Dawn, çabucak hemen tıpkı müddette 3,4 milyon kopya satmayı kafaarmıştı. Bununla birlikte uzun yıllardır merakla beklenen The Last of Us Part II, çıkışından sadece üç gün sonra 4 milyon satış barajını aşarak en süratli satan PlayStation 4 özel olmayan oyun olmuştu.

Ghost of Tsushima, bilhassa etkileyici grafikleri, oyuncuları içine çeken atmosferi ve dövüş alanikleri ile büyük beğeni toplamıştı. Hala denemediyseniz PlayStation Store’u ziyaret ederek Ghost of Tsushima’yı 499 TL karşılığında satın alabilirsiniz. 

Ghost of Tsushima tanıtım görüntüsü

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

En Süratli Satan PlayStation 4 Özel Oyunu: Ghost of Tsushima