Elon Musk: Almaya’daki Favori Yemeğim Döner Kebap

elon musk almayadaki favori yemegim doner kebap LL1fnRWJ

Tesla, SpaceX, Boring Company ve Neuralink üzere yaptığı her iş hisimise olan şirketlerin CEO’su olan Elon Musk, birebir vakitte Twitter’ın da en dikkat çeken simalarından biri. Musk, Twitter’da sadece yaptığı açıklamalarla değil, kendisine yöneltilen sorulara verdiği karşılıklarla da birçok vakit dikkat çekmeyi başarıyor.

Alex Avoigt’in paylaşmış olduğu bir hamur işi fotoğrafının altında “Çok lezzetli görünüyor” yazan Elon Musk’a, diğer bir kullanıcı tarafından, “En uygun pasta ve hamur işi yapıtlerinden kimileri Almanya’dadır. Almanya’yı ziyaret ettiğinizde favori yiyeceğiniz hangisiydi? sorusu yöneltildi.

elon musk almayadaki favori yemegim doner kebap 0 WlKGpwMf

Bu soru üzerine takipçileri, Elon Musk’tan bir Alman pasta ya da hamur işi ismi duymayı beklerken Musk, “Döner kebap” diyerek herkesi şaşırttı. Döner kebabın Musk’ın favorileri ortasında olması tabiki olağandışı bir durum değil. Tuhaf olan, döner kebabın Musk’ın “Almanya’daki” favori yiyeceği olması.

Musk ayrıyeten ‘döner kebap’ tweetinin altında bir açıklama da paylaştı ve “Tacheles’ın çabucak dışında şimdiye kisimar gördüğüm en uygun kebapçı vardı. Oranın yıkılması çok makûs. O(kebapçı) muhteşemdi” sözlerini kullandı. Bugüne kadar dünyaca ünlü pek çok ismin döner kebabı favori yemekleri ortasında gösterdiğini görmüştük. Son tweetlerinden sonra Elon Musk da listeye eklenmiş oldu.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Elon Musk: Almaya’daki Favori Yemeğim Döner Kebap