Donanım

Elgato yayıncılar için LED aydınlatma halkasını duyurdu

elgato yayincilar icin led aydinlatma halkasini duyurdu 0

Giderek kıymetli bir iktisat haline gelen içerik yayıncılığı pek çok gereksinimi da beraberinde getiriyor. Aydınlatma ekipmanları da bunlardan birisi. Üreticiler renk tonlarını en düzgün yansıtacak aydınlatma ekipmanları geliştiriyor.

Elgato Ring Light özellikleri ve fiyatı

Elgato Ring Light yayıncılara çember biçiminde bir aydınlatma halkası sunuyor ve içerisine manzara yakalama araçları yerleştirilebiliyor. Yüksek kaliteli aydınlatma sayesinde de yayıncılar profesyonel görünebiliyor.

Elgato Ring Light aygıtı titreme yapmayan OSRAM LED bileşenleri kullanıyor. Parlaklık bedeli 2500 lumens olurken yüzde 1 düzeyine kadar iniyor. Böylelikle her ortama ayak uyduruyor. Renk sıcaklığı da 2900-7000K ortasında değişiyor.

İki difüzör katmanı ve kenara yerleştirilmiş LED modüller sayesinde kullanıcı rastgele bir terleme yaşamıyor ve gözleri de yormuyor. WiFi kontağı ile ister akıllı telefonlarınızdan ister bilgisayarınızdan denetim edilebiliyor. Ayrıyeten Elgato Stream Deck ile de denetim edebiliyorsunuz. Manuel olarak parlaklık ve renk sıcaklığı için iki tuş da yer alıyor.

Teleskopik sapı ve dönebilir boynu sayesinde aracın yüksekliği ve tarafı ayarlanabiliyor. Ayrıyeten araç Elgato’nun farklı aksesuarları ile de uyumlu. Elgato Ring Light aydınlatma aracı için 200$ fiyat etiketi kelam konusu.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu