Elden Ring’e dair daha fazla ayrıntısı yakında göreceğiz

elden ringe dair daha fazla ayrintisi yakinda gorecegiz 1zKLT78W

elden ringe dair daha fazla ayrintisi yakinda gorecegiz 0 HSdz12yJ

Yayıncılığını Bandai Namco’nun yaptığı, geliştiriciliğini ise FromSoftware’in yaptığı aksiyon RPG tipindeki oyun Elden Ring’e dair yeni ayrıntılar yakında üzere duruyor.

Geçen yıl duyurulan oyun ile ilgili hala yeni ayrıntılar açıklanmadı lakin bu bilgiler yakın üzere duruyor. GamesBeat çalışanı Jeff Grubb, geçtiğimiz günlerde oyun ile ilgili daha fazla ayrıntı öğrenmek isteyenlerin çok beklemeyeceğini söyledi. Çabucak birkaç gün içerisinde olmasa da aylarca beklenilmeyeceğini söyledi.

Bu açıklamadan yaklaşık iki hafta evvel de öbür bir kesim çalışanı Elden Ring’in geliştirme evresinin son kısmında olduğunu ve 2021 yılında göreceğimizi söylemişti. Son vakitlerde oyun ile ilgili çıkan söylentilerin sayısı bir oldukça arttı, büyük bir ihtimalle 1-2 ay içerisinde oyun ile ilgili yeni ayrıntılar paylaşılacak. En düzgün ortam The Game Awards etkinliğiydi lakin orada da rastgele bir şey gösterilmedi.

Elden Ring; Armored Core, Dark Souls ve Sekiro: Shadows Die Twice oyunlarının direktörü Hidetaka Miyazaki ile Buz ve Ateşin Müziği roman serisinin müellifi George R.R. Martin tarafından yaratılan bir kainatta geçecek. Karanlık fantezi aksiyon RPG oyunu Elden Ring; PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Elden Ring’e dair daha fazla ayrıntısı yakında göreceğiz