Efsanevi Analistten Bitcoin Tahmini: Bu 2 Modeli İzleyin! Yeni Zirveler Geliyor

efsanevi analistten bitcoin tahmini bu 2 modeli izleyin yeni zirveler geliyor sI84GGUV

Kripto piyasasında başarılı tahminleriyle tanınan usta analist Peter Brandt, Bitcoin (BTC)’in boğa piyasasını besleyecek anahtar temel faktörü açıklıyor. Ayrıca efsanevi analist, yatırımcılara 2 Bitcoin modelini izlemelerini tavsiye ediyor.

Peter Brandt: Bitcoin fiyatı daha yüksek seviyelerde seyretmeye devam edecek

Efsanevi analist Peter Brandt, 435.100 Twitter takipçisine, Bitcoin‘in diğer varlıklarla birlikte ABD dolarının değer kaybetmesi karşısında, boğa bölgesinde gelişmeye devam edeceğini söyledi. Peter Brandt konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ABD Doları DX_F’nin satın alma gücünün devalüasyonu daha yeni başladı. Bu nedenle Bitcoin (BTC), gayrimenkul, ABD hisse senetleri ve emtialar, ABD doları fiat cinsinden ifade edildiğinde daha yüksek seviyelerde seyretmeye devam edecek.

efsanevi analistten bitcoin tahmini bu 2 modeli izleyin yeni zirveler geliyor 0 bqeK9VhaKaynak: Peter Brandt/Twitter

Anthony Pompliano: Yardım paketinin Bitcoin’in üzerinde büyük bir etkisi olacak!

1,9 trilyon dolarlık teşvik paketi kısa süre önce Senato’dan onayı aldı. Bu gelişmenin ardından Bitcoin boğası Anthony Pompliano, yardım paketinin ABD doları ve Bitcoin’in değeri üzerinde büyük bir etkisi olacağını söyledi. Anthony Pompliano konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Doların satın alma gücü açısından istikrarlı olduğunu düşünmek tamamen çılgınca. Dolaşımdaki tüm doların %40’ı bu 1,9 trilyon dolarla 12 ay sonra oluşturulacak… Satın alma gücü büyük ölçüde düştü. Dolar ile hisse senetleri, gayrimenkuller, mallar, hizmetler, Bitcoin vb. ile karşılaştırın… ABD Senatosu, Bitcoin’in neden önemli ve değerli olduğunu dünya nezdinde kabul etti.

Peter Brandt: Bitcoin’de bu 2 modeli izleyin! Yeni zirveler getirecek

Kısa vadede Peter Brandt, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru ilerlediğine inanıyor. Peter Brandt konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Önümüzdeki günlerde dikkatle izlenecek iki tablo. ES_F S & Ps ‘V’-genişletilmiş dip. İleride yeni zirveler…. BTC ters baş ve omuz modeli. İleride yeni zirveler….

efsanevi analistten bitcoin tahmini bu 2 modeli izleyin yeni zirveler geliyor 1 YRTSVZ4pKaynak: Peter Brandt/Twitter

Sıradaki içerik:

Efsanevi Analistten Bitcoin Tahmini: Bu 2 Modeli İzleyin! Yeni Zirveler Geliyor