eFootball PES 2021 LITE, Xbox, PS4 ve PC İçin Yayınlandı

efootball pes 2021 lite xbox ps4 ve pc icin yayinlandi nBItlu3g

Görüntü oyun kesiminin esaslı adlerinden KONAMI, bu yıl es geçtiği eFootball PES 2021’in fiyatsız ve daha sade bir sürümü olan “eFootball PES 2021 LITE”ın yayınlandığını duyurdu. PlayStation 4, Xbox One, PC üzerinden erişilebilen oyun, pek çok futbol tutkununun yüzünü güldüreceğe benziyor.

eFootball PES 2021 LITE’ın en kıymetli özelliği, hiç elbet “myclub” isimli oyun moduna tam dayanak sağlıyor olması. Yani fiyatsız olarak edinebileceğiniz bu oyunda, kendi grubunuzu da kurup, en güzel oyuncuları yetiştirmeye çalışacaksınız. Üstelik burisimaki bilgileriniz, eFootball PES 2021’e de aktarılabilecek. eFootball PES’in en sevilen oyun modunun fiyatsız olarak sunulması, milyonlarca oyuncuyu eFootball PES 2021 LITE’a çekmeyi sağlayacak üzere görünüyor.

efootball pes 2021 lite xbox ps4 ve pc icin yayinlandi 0 O318qHcJ

KONAMI’nin yaptığı açıklamalara nazaran eFootball PES 2021 LITE, myclub oyun modunun yanı sıra çevrimdışı müsabaka yapma, idman ve alanel müsabakalara da imkan tanıyor. Ayrıyeten oyuncular, istedikleri takdirde Matchday ve çevrimiçi turnuvalara da dahil olabiliyorlar. Tüm bunlara ek olarak pek çok stadyum da eFootball PES 2021 LITE da faal olarak kullanılabilecek.

eFootball PES 2021 LITE’ın dikkat çeken yanlarından bir tanesi de bir nevi çapraz platform dayanağına sahip olması. Örneğin çevrimiçi bir müsabakaya dahil olmak istediğinizde, rakip rastgele bulunuyor. Yani eFootball PES 2021 LITE oynarken oyunun tam sürümüne sahip bir oyuncuyla karşı karşıya gelebiliyorsunuz. Bu da arkisimaşlarınızla girmek istediğiniz müsabakalarda, mümkün kısıtlamaları kaldırmış olacak.

eFootball PES 2021 LITE’a sahip olmak için yapmanız gerekenler

efootball pes 2021 lite xbox ps4 ve pc icin yayinlandi 1 cDiP8Pb8

KONAMI’nin fiyatsız olarak yayınlisimığı eFootball PES 2021 LITE’a erişmek için, kullandığınız oyun aygıtı için uygun uygulama mağazasına erişmeniz gerekiyor. Bu bağlamda, oyunu bilgisayarınıza indirmek için burisima bulunan irtibatla Steam’e, burisima bulunan irtibatla PlayStation Store’a ve burisima bulunan ilişkiyle da Microsoft Store’a (Xbox One için) erişebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

eFootball PES 2021 LITE, Xbox, PS4 ve PC İçin Yayınlandı