Oyun

EA: FIFA 21 İçin Demo Yayınlanmayacak

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Electronic Arts ya da kısaca EA, şu sıralar yeni kuşak futbol oyunu FIFA 21 üzerindeki çalışmalarına devam ediyor. Oyunseverler, FIFA 21’in nasıl bir oyun içi tecrübe sunacağını erkenden öğrenmek için demo sürümün yayınlanmasını beklerken EA’den berbat haber geldi.

Dün gece EA Sports FIFA Twitter hesabından yeni bir açıklamisima bulunan EA, FIFA 21 için demo sürüm yayınlanmayacağını duyurdu. EA, bu atağın nedenini ise “Bunun mekanine geliştirici takımımızın vaktini mevcut ve yeni jenerasyon konsollarda en düzgün tam oyun tecrübesi sunmaya odaklamaya karar verdik.” sözleriyle açıkladı. 

EA Play aboneleri, 1 Ekim’den itibaren FIFA 21’e 10 saat erişebilecekler

ea fifa 21 icin demo yayinlanmayacak 0 LVAJQFzK

Electronic Arts, açıklamanın devamında ise 1 Ekim prestijiyle EA Play abonelerinin oyuna 10 saatlik erken erişimi olacağını ve 9 Ekim prestijiyle da oyunun tüm dünyisima erişime açılacağını hatırlattı. Sonu olarak FIFA tutkunları, oyun eleştirmenleri tarafından FIFA 20 ile neredeyse tıpkı olduğu söylenen FIFA 21’i deneyimlemek için 9 Ekim’i beklemek zorundalar.

FIFA 21’in tam sürümünün oyuncularla buluşmasına 20 günden kısa bir müddet kaldığını, yeni jenerasyon konsolların çıkışına ise 2 aya yakın bir müddet olduğunu düşünürsek; EA’in FIFA 21 için bir demo sürüm yayınlamamasının münasebetini yeni jenerasyon konsollar olarak göstermesi ne kisimar gerçekçi bir mazeret, bu da siz pahalı okuyucularımızın takdirine kalmış.

FIFA 21 fragman

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu