Dünyaca Ünlü Kâhin: Bitcoin’in Acı Verici Düzeltmesi Bu Tarihe Kadar Sürecek!

dunyaca unlu k hin bitcoinin aci verici duzeltmesi bu tarihe kadar surecek sQbGHKPJ

Dünyaca ünlü kripto para analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, başarılı tahminleriyle piyasada ün salmış olan bir analist. Michaël van de Poppe, kısa süre önce yeni tahminlerini paylaştı ve Bitcoin için izlenecek seviyeleri sıraladı.

Michaël van de Poppe: 42.500 dolar ile 45.000 dolar arası çok kritik bir destek bölgesi!

Dünyaca ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, yeni BTC tahminlerini paylaşıyor. Analist, Bitcoin’in şu anda kritik bir destek bölgesi içinde hareket ettiğini ve daha kısa zaman dilimlerinde düşüşe geçtiğini vurguluyor. Analiste göre, Bitcoin yükselişini sürdürmeye hazır görünmüyor. Ancak analist, çok daha yüksek zaman dilimlerinde boğa eğilimli kalıyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin’in günlük zaman dilimine bakarsak, şu anda bir destek bölgesinde olduğumuzu görebiliriz. Bu nedenle, 42.500 dolar ile 45.000 dolar arasındaki bu aralığı çok kritik bir destek bölgesi olarak tartışıyoruz. Şu anda buradayız. Ancak, 52.000 dolarlık bölgeyi reddettik. Ayrıca, haftalık zaman dilimimiz varsa, nihai bir dip senaryosu için çok önemli bir hareketli ortalamayı izleyebiliriz. Ve bu 21 haftalık hareketli ortalama… Uzaklaştırırsak endişelenecek bir şey olmadığını görebiliriz. Hala çok boğa bir yükseliş döngüsü içindeyiz.

dunyaca unlu k hin bitcoinin aci verici duzeltmesi bu tarihe kadar surecek 0 Z48WPuOF

Michaël van de Poppe: Bitcoin’in acı verici düzeltmesi üç ila dört hafta sürebilir!

Analist yatırımcıları, Bitcoin’in acı verici düzeltmesinin lider kripto para bir dip bulana kadar üç ila dört hafta süreceği konusunda uyarıyor. Ayrıca analist, Mart ayının kripto piyasaları için genellikle iyi olmadığını da vurguluyor. Bununla birlikte, lider kripto para birimi 52.000 dolar seviyesini tekrar aşabilirse, Michaël van de Poppe BTC’nin tekrar yükselişe geçeceğini de belirtiyor.

Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca ünlü analist Michael van de Poppe, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden de haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Son olarak analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında ünlü analistin başarılı başka kripto para tahminleri de mevcut.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Dünyaca Ünlü Kâhin: Bitcoin’in Acı Verici Düzeltmesi Bu Tarihe Kadar Sürecek!