Yazılım

Doom Eternal çok yakında Xbox Game Pass’e geliyor üzere

doom eternal cok yakinda xbox game passe geliyor uzere 0 VHBYTSRd

Microsoft’un tanınan oyun abonelik servisi Xbox Game Pass yakında çok değerli bir oyunu daha kütüphanesine katıyor. Xbox Game Pass resmi Twitter hesabından atılan aşağıdaki tweet, Doom Eternal‘ın çok yakında Game Pass kütüphanesine katılacağına işaret ediyor üzere. Resmi açıklama şimdi gelmedi lakin tekrar de kesin gözüyle bakılabilir.

Atılan tweette kimi renk oynamaları yapınca “THE SLAYER IS COMING” yazısı ortaya çıkmış.

doom eternal cok yakinda xbox game passe geliyor uzere 1 Vwrr2cFq

Microsoft’un Bethesda/Zenimax’ı satın alması nedeniyle bu haber normal görünebilir. Lakin ZeniMax satın alımı aslında önümüzdeki yıla kadar tamamlanmayacak. Yani Bethesda oyunlarının külliyen Game Pass’e katılmasını çabucak beklememek lazım. Doom Eternal artık katılıyor olsa da Fallout yahut The Elder Scrolls üzere seriler için bir müddet beklememiz gerekebilir.

Game Pass’e daha evvel konsola özel olarak Doom (2016) oyunu da katılmıştı lakin bu yılın başlarında kaldırıldı. Doom Eternal haricindeki Doom oyunları da elbette öteki Bethesda oyunları üzere önümüzdeki süreçte Game Pass’e katılıyor olacak.

Doom Eternal şu anda PC’de 199 TL, konsollarda ise 470 TL’lik fiyat etiketine sahip. Böylesine yeni ve tanınan bir AAA oyunun Game Pass’e katılıyor olması hakikaten de çok hoş bir atılım.

Resmi açıklamanın yakında gelmesi bekleniyor.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu