Mobil

DonanımHaber Android uygulaması AppGallery’e eklendi

donanimhaber android uygulamasi appgallerye eklendi 0 k7qr1F1W

Her gün yüz binlerce kişinin ziyaret ettiği ve 20 yıllık geçmişi ile Türkiye’nin en eski sayfalarından olan DonanımHaber’i taşınabilir uygulamalardan da çarçabuk takip edebilelim diye Android ve iOS uygulamaları her geçen gün gelişmeye devam ediyor. iOS tarafı Swift ile tekrar yazılırken, Android de Kotlin ile yenileniyor ve daha akıcı bir tecrübe sunma yolunda ilerliyor.

Taşınabilir uygulamaların Android için yayınlanan güncellemelerinde performansa dönük iyileştirmelere ve yanılgı düzeltmelerine ek olarak gelen özelliklerden küçük bir kısmı şöyle:

  • Google dayanağı bulunmayan Huawei aygıtlar için Google servislerinden arındırılmış bir sürüm hazırlandı.
  • Forum, özel iletiler üzere birçok yerde taslak özelliği uygunlaştırıldı ve olmayan yerlere de eklemeler yapıldı.
  • Web sayfalarındaki bir buton ile haberlerde yahut forum bahislerinde tıpkı yerden uygulamada devam etme özelliği getirildi.
  • Şikayet sayfaları uygulamaya da eklendi.
  • Google Cast dayanağı sunuldu.

iOS tarafında da kayıt ve giriş ekranlarının yine yazılması tamamlandı. Yakında yayınlanacak bir güncelleme ile sunulmuş olacak. Buna ek olarak arama ekranlarındaki iyileştirmeler, yeni özel ileti yapısı, Swift ile büsbütün yine yazılmış forum ekranları ile daha akıcı bir tecrübe iOS uygulamasının aktüel sürümünde yer alıyor.

donanimhaber android uygulamasi appgallerye eklendi 1 G4t2URZ3 donanimhaber android uygulamasi appgallerye eklendi 1 G4t2URZ3 donanimhaber android uygulamasi appgallerye eklendi 3 UrgqUc8O DH – Teknoloji Haberleri Görüntü DONANIM HABER ELEKTRONIK YAYINCILIK LTD. STI Haberler Fiyatsız 76 MB

donanimhaber android uygulamasi appgallerye eklendi 4 zab4VlUc donanimhaber android uygulamasi appgallerye eklendi 4 zab4VlUc donanimhaber android uygulamasi appgallerye eklendi 6 DH – Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar DONANIM HABER ELEKTRONİK YAY.LTD.ŞTİ. Haberler ve Mecmualar Fiyatsız 39M

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu