Disney, Johnny Depp’in yeni Karayip Korsanları sinemasında kısacık bile gözükmesini istemiyor

disney johnny deppin yeni karayip korsanlari sinemasinda kisacik bile gozukmesini istemiyor HLnQ9yat

disney johnny deppin yeni karayip korsanlari sinemasinda kisacik bile gozukmesini istemiyor 0 8WKiGcNM

Disney’in ve sinema kesiminin en büyük markalarından biri olan Karayip Korsanları sinemasında bildiğiniz üzere artık Johnny Depp bulunmuyor. 5 sinemalık seri akabinde Johnny Depp’in serisi bitirildi ve yerine iki farklı Karayip Korsanları serisi duyuruldu. Bu serilerden biri de Margot Robbie’nin başrolünde olduğu yeni bir seri.

Her ne kadar Margot Robbie yeni başrol de olsa hayranlar Johnny Depp’i tekrar görme konusunda hayli istekli, en azından kısa bile olsa da görmek istenen bir isim. Fakat Disney hiç de o denli düşünmüyor. The Hollywood Reporter’ın haberine nazaran Disney, kısacık bile olsa yeni Karayip Korsanları sinemasında Johnny Depp’in bulunmasını istemiyor.

Rapora nazaran üretimci Jerry Bruckheimer, Johnny Depp’in en azından rolü teslim etmek için sinemada kısa da olsa gözükmesini istiyor lakin Disney bu duruma büsbütün olumsuz bakıyor üzere duruyor. Bu durumun sebebi ise çok büyük bir ihtimalle Amber Heard ile ortasında olan dava. Johnny Depp, tıpkı vakitte geçtiğimiz ay Fantastic Beasts sinemasındaki rolünü de kaybetmişti.

Margor Robbie’nin başrolünde olduğu sinema ile ilgili şu an için bilinen tek ayrıntı direktörün sinemanın direktörünün Christina Hodson olduğu.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Disney, Johnny Depp’in yeni Karayip Korsanları sinemasında kısacık bile gözükmesini istemiyor