Disney ile Fargo dizisinin yaratıcısı Noah Hawley, Alien dizisi için görüşüyor

disney ile fargo dizisinin yaraticisi noah hawley alien dizisi icin gorusuyor TGrtr3eP

disney ile fargo dizisinin yaraticisi noah hawley alien dizisi icin gorusuyor 0 ZFdQcw2e

Birinci sineması 1979 yılında çıkan ve bilim kurgu dehşet cinsinin en değerli üretimlerinden biri olan Alien’ın dizisi 2019 yılında bir raporda görülmüştü. Fakat ne yazık ki Fox’un Disney’e geçmesi ile birlikte bu diziden bir haber alınamadı.

2019 yılındaki raporda Alien dizisinin yaratıcılığını Legion ve Fargo üzere üretimlerin yaratıcısı olan Noah Hawley’nin olacağı yazıyordu. Kendisi de geçtiğimiz günlerde bu unutulan Alien projesi hakkında konuştu.

Noah Hawley’nin dediğine nazaran şu anda hala Disney ile Alien küçük dizisi hakkında görüşüyorlarmış fakat net bir gelişme olduğu söylenemez. En azından açıklama sonrasında şunu rahatça söyleyebiliriz, dizi şimdi iptal edilmiş değil. Dizinin iptal edilmemesi de şimdilik hoş bir haber ve iki tarafın da hala görüşmesi, kimi planların olduğunu gösteriyor. Umuyoruz ki yakın bir vakitte duyuru yapılır. Disney hala Fox’tan aldığı üretimler ile ilgili net bir takvim yahut gelecek planı açıklamış değil.

Alien markasına ilişkin en son haberi geçtiğimiz aylarda almıştık. Ridley Scott; yani serinin yaratıcısı, yeni bir sinema üzerinde çalıştığını onaylamıştı. Şu an için rastgele bir bilgi yok fakat 2017 yılında yayınlanan Alien: Covenant’ın devamı olabileceği düşünülüyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Disney ile Fargo dizisinin yaratıcısı Noah Hawley, Alien dizisi için görüşüyor