Kripto Para

Devasa Balinalar Bu Altcoin’den Gizlice Stokluyor! Analist: Patlamaya Hazır

Ünlü kripto analiz platformu Santiment’ten gelen veriler, büyük paralı oyuncuların sessizce lider altcoin Ethereum (ETH)’dan biriktirdiğini ortaya koyuyor. İkinci en büyük kripto para birimi ETH ise 30 günlük en düşük seviyesi olan 1.300 dolardan sıçrıyor.

Santiment: Dev balinalar, lider altcoin Ethereum’dan biriktiriyor

Santiment, yeni bir tweet’te 50.500 takipçisine, 10.000’den fazla ETH’ye sahip balinaların sahip olduğu Ethereum arzının yüzdesinin 2017 boğa piyasasından bu yana görülmeyen bir seviyeye ulaştığını söyledi. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum bugün 10 gün içinde ilk kez 1.800 doların üzerine çıkarken, balinalar (10k + ETH’ye sahip) artık toplam arzın %68,6’sına sahip. Bu, Kasım 2017’den bu yana balinaların sahip olduğu en yüksek yüzde.

Mega balinalar Ethereum stoklarını artırırken Santiment, 10.000 ETH veya daha azına sahip olan adreslerin yüzdesinin son üç ayda düştüğünü belirtiyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu arada 10.000 ETH veya daha azına sahip olan adreslerin yüzdesi, Ağustos 2017’den bu yana en düşük yüzdeye sahip.

devasa balinalar bu altcoinden gizlice stokluyor analist patlamaya hazir 0 4m97YICqKaynak: Lark Davis/Twitter

Lark Davis: ETH boğa döngüsünün bir sonraki ayağını ateşlemeye hazır

Kripto analiz platformu, en büyük 10 Ethereum balinasının ikinci en büyük kripto para biriminde kontrolü ele geçirdiğini belirterek analizini bir adım öteye taşıyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum’un en iyi 10 borsa dışı balina adresi, Temmuz 2016’dan bu yana en fazla birleşik ETH token arzını (16,86 milyon) elinde tutuyor. 1 Mart’ta, bu adresler arasına tek günde 1,03 milyon token eklendi…

devasa balinalar bu altcoinden gizlice stokluyor analist patlamaya hazir 1 6cnMsUmQKaynak: Lark Davis/Twitter

Balinaların ETH’yi hızlı bir şekilde biriktirmesiyle, kripto analisti ve etkileyici Lark Davis, ikinci en büyük kripto para biriminin boğa döngüsünün bir sonraki ayağını ateşlemeye hazır olduğuna inanıyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum patlak vermek için güzel bir harekete hazırlanıyor. Daha fazla hacim iyi olurdu, ancak şimdi direncin üzerinde kapatıyoruz. Haftanın sonunda 2.000 dolar oyunda.

devasa balinalar bu altcoinden gizlice stokluyor analist patlamaya hazir 2 DEPFznmmKaynak: Lark Davis/Twitter

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu