Dev Şirket, Bu 2 Altcoin’den Almak İçin Bitcoin’lerini Satıyor: BTC’yi Geçecekler!

dev sirket bu 2 altcoinden almak icin bitcoinlerini satiyor btcyi gececekler FIhVChq4

Yönetimi altında 1 milyar dolarlık varlık bulunan bir kripto yatırım şirketi olan FD7 Ventures, önemli açıklamalarda bulundu. Dev şirket, piyasa değerine göre en büyük iki altcoin projesindeki konumunu güçlendirmek için elindeki Bitcoin’leri satıyor.

Prakash Chand: Bu 2 altcoin projesinden daha fazla almak için Bitcoin’lerimizi satıyoruz!

Dubai merkezli FD7 Ventures firmasının genel müdürü Prakash Chand, Bitcoin’in dijital bir değer deposu olarak ilk hamle pozisyonunu elde etmiş olabileceğini söylüyor. Bununla birlikte Prakash Chand, bazı altcoin projelerinin boyut ve fayda açısından önde gelen kripto para birimini aşacağına inanıyor. Prakash Chand konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin’in piyasaya ilk girmesi ve toplumun ona bir değer deposu olarak anlam vermesi bir yana, Bitcoin’in aslında oldukça faydasız olduğunu düşünüyorum.

dev sirket bu 2 altcoinden almak icin bitcoinlerini satiyor btcyi gececekler 0 7jbvUMtW

Prakash Chand, firmanın yeni internetin ve Web 3.0’ın temeli olduğuna inandığı Cardano (ADA) ve Polkadot’a (DOT) yatırımlarını artırmak için Bitcoin’de 750 milyon dolar satmayı planladığını söylüyor. Sonuç olarak şirket, bu 2 altcoin’den daha fazla satın almak için elindeki Bitcoin varlıklarını satıyor.

FD7 Ventures yöneticisi: Ethereum, Cardano ve Polkadot Bitcoin’den daha değerli olacak

Ayrıca FD7 Ventures firmasının genel müdürü Prakash Chand, Ethereum’u önümüzdeki yıllarda Bitcoin’in yerini alabilecek bir kripto para olarak gösteriyor. Prakash Chand konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kriptodaki en parlak beyinlerle çok zaman geçirecek kadar şanslıydım. Bu yüzden önümüzdeki birkaç yıl içinde Ethereum, Cardano ve Polkadot’un her birinin Bitcoin’den daha değerli olacağı konusunda bahse girmeye hazırım.

dev sirket bu 2 altcoinden almak icin bitcoinlerini satiyor btcyi gececekler 1 g4PQIrgJ

FD7 Ventures, elindeki Bitcoin varlıklarını çoktan satmaya başladığını belirtiyor. Ayrıca şirket, Bitcoin’den elde edilen fonların Cardano ve Polkadot’a dönüşümünün Mart ayı sonunda bitmesini beklediğini vurguluyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Dev Şirket, Bu 2 Altcoin’den Almak İçin Bitcoin’lerini Satıyor: BTC’yi Geçecekler!