Death Stranding’e Cyberpunk 2077 içerikleri geliyor

death strandinge cyberpunk 2077 icerikleri geliyor cSFF3CGg

death strandinge cyberpunk 2077 icerikleri geliyor 0 4EDgicIA

Yayıncılığını 505 Games’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Kojima Productions’ın yaptığı geçtiğimiz yılın en düzgün oyunlarından biri olan Death Stranding’in PC sürümü için yeni bir eklenti paketi duyuruldu.

Bu yeni güncelleme ile birlikte oyuna, Cyberpunk 2077 temalı içerikler ekleniyor. Bu içeriklerin oyunun sadece PC sürümü için yayınlandığını hatırlatalım. Güncelleme ile birlikte oyuna Cyberpunk 2077 temalı Reverse Trike aracı, Johnny Silverhand’in metal kolu, gözlüğü, hack mekaniği ve 6 yeni misyon ekleniyor. Güncellemenin boyutu 34 GB. Şu andan itibaren oyuncular fiyatsız bir halde yenileştirmeyi yapabilir. 

Ayrıyeten bir içerik güncellemesi üzere olmasa da Cyberpunk 2077’nin içerisinde de Kojima ve Death Stranding ile ilgili bulabileceğiniz birtakım sürprizler bulunuyor. Lakin ne olduğunu söylemeyelim, siz bulunca size süpriz olsun.

Death Stranding şu anda Steam, Epic Games ve PlayStation Mağazası’nda erişilebilir durumda. Bu yeni güncelleme için yayınlanan görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Death Stranding’e Cyberpunk 2077 içerikleri geliyor